Дворічного хлопчика привалило незакріпленою лавкою | MY WORLD

Дворічного хлопчика привалило незакріпленою лавкою

Хлопчик зламав дві кістки зі зміщенням.

На Сумщині дворічного хлопчика привалило лавкою, на яку він збирався залізти. Виявляється, лавка в громадському місці не була закріплена. Травмонебезпечну лавку огородили попереджувальною стрічкою, але не прибрали і не відремонтували, йдеться у ТСН.19:30.

Дворічний Мирончику наклали гіпс на ніжку. Зламав дві кістки зі зміщенням. Гіпс наклали не менш як на чотири тижні. Інцидент стався у центрі міста. «Він навіть ще не сів на лавку. Одну ніжку закинув, а тоді кришка перевернулася і впала на нього», — згадує мати хлопчика Ольга Кучеренко.

ВІДЕОДворічного хлопчика привалило незакріпленою лавкою на Сумщині
У дитини в двох місцях зламана ніжка. Як виявляється, лавка в громадському місці взагалі не була закріплена. Чиновники відхрещуються, мовляв, самі не знають, хто її встановлював. Лише під тиском знімальної групи травмонебезпечну лавку хоча б огородили попереджувальною стрічкою. Але не прибрали і не відремонтували.

ТСН вирішили перевірити, чи злощасна лавка і досі на місці. Так і є — на ній досі сидять люди. Навіть після нещасного випадку лавка досі не закріплена.
Дізнавшись, що лавку так і не прибрали, мати пішла на місце нещасного випадку. Виявляється, що на її звернення до поліції ніхто так і не відреагував. Кому належить лавка, що травмувала дитину, намагаємось дізнатися в магазині. Там кажуть, що вона не належить їм. Не належить вона і селищній раді, переконує голова.

Відтак, кому відповідати за неї, не відомо. Але селищний голова запевняє, що лавку перевірять. «Буде варіант: або вона прибирається, або якщо вона підлягає ремонту – будуть проведені роботи», — каже Краснопільський селищий голова Юрія Яремчук. Коли це зроблять, термінів не називають.

За фактом травмування дитини поліція розпочала перевірку. Лавку розібрали, все виміряли – і знову поставили на місце. За кілька годин її таки обгородили попереджувальною стрічкою. Та чи надовго — не відомо.

Джерело

Facebook Комментарии