Українці в захваті… Зеленський з дружиною вразили українців вчинком, про таке не можна мовчати

Президент України Володимир Зеленський закликав громадськість захистити молодь від шкідливих звичок
Про це він заявив на відкритті ХІ спортивно-терапевтичного табору Міжнародної антинаркотичної асоціації, передає прес-служба президента.
«Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава має звертати увагу на це питання. Всі, а насамперед – політики, мають підтримувати, приїжджати, цікавитись, які є проблеми, мають показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання загалом», – зазначив він.
За словами Зеленського, для вирішення проблеми наркотичної та алкогольної залежності держава «на законодавчому рівні має надавати більшу підтримку асоціаціям, що опікуються залежними людьми, захищати молодь та інших українців від алкоголізму й наркоманії, сформувати чіткий план заходів для вирішення згаданих проблем».
Як повідомлялося раніше, американські конгресмени їдуть в Україну на переговори з президентом Володимиром Зеленським, щоб переконається в тому, що він буде розвивати партнерські відносини з Вашингтоном. Про це розповів конгресмен-республіканець Брайан Фітцпатрік в коментарі журналістам.
«Росія — це величезна загроза для України, для всього регіону, загроза для США. І ми прагнемо переконатися, що новий президент буде розбудовувати партнерські стосунки саме з Америкою, а не Росією », — заявив він.
Конгресмен, який є співголовою групи підтримки України в Палаті представників Конгресу США, додав, що під час свого майбутнього візиту з колегою Бренданом Бойлом в Київ і зустрічі з новим президентом Володимиром Зеленським, вони збираються говорити про це «дуже відверто».
«Наша мета — зміцнити зв’язки України та Заходу. Це саме те, чого переважна більшість людей, з якими я працював і спілкувався в Україні, прагнуть. І я щиро бажаю переконатися, що (президент України Володимир Зеленський. — Ред.) буде працювати в їх інтересах », — пояснив Фітцпатрік.
Facebook Комментарии