Гройсман заявив про відставку, названо ім’я нового прем’єра: перші подробиці

В стінах українського парламенту зареєстрований документ про відставку чинного прем’єра Володимира Гройсмана
Про це повідомила керівник прес-служби апарату Верховної Ради Ірина Кармелюк, передає «Інтерфакс-Україна».
«Заяву Гройсмана про відставку зареєстровано у Верховній Раді 23 травня», – йдеться в повідомленні.
Звернемо увагу, що бажання піти у відставку Гройсман озвучив ще 20 травня, але сам документ подав саме зараз.
Уточнимо, що якщо відставку Гройсмана підтримає парламент, то виконувати його обов’язки буде перший віце-прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.
Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр Володимир Гройсман вирішив піти у відставку після інавгурації Володимира Зеленського, що створить президенту серйозні проблеми. Про це розповів журналіст Олександр Дубинський. Він проаналізував перспективи нового гаранта у своєму відеоблозі на YouTube.
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман несподівано заявив про свій відхід 20 травня під час інавгураційної промови Володимира Зеленського. Новий президент України закликав Кабмін піти у відставку. Чиновник нагадав, що уряд розпускають після парламентських виборів, а не інавгурації. Разом з тим, сам Володимир Гройсман пообіцяв скласти повноваження в середу, після засідання Кабміну.
За словами Олександра Дубинського, відставка прем’єра — це «чергова хитра схема і разводняк від вінницької команди псевдореформаторів». Адже прем’єр-міністра можна звільнити тільки за результатами голосування Верховної Ради, яку досі контролює колишній президент Петро Порошенко.
«Під*бка імені Петра Олексійовича — це відставка Гройсмана. Якщо він дасть вказівку контрольним фракціям проголосувати за його відставку в парламенті (парламент повинен прийняти цю відставку) відповідно, у Зеленського не буде прем’єр-міністра, і йому, за логікою, потрібно буде вносити кандидатуру прем’єр-міністра ось прямо зараз, коли Рада абсолютно недружня», — Олександр Дубинський також звернув увагу, що депутати не плескали президенту
Facebook Комментарии