Усик звернувся до влади, і їй це не сподобається

Українські політики вирішили попіаритись на перемозі Олександра Усика

Абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик заявив, що йому не потрібні ніякі визнання після перемоги у фіналі Всесвітньої суперсерії боксу (WBSS).

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.

За словами кримчанина, його підбадьорює підтримка з боку фанатів.

Варто відзначити, що відразу по приїзду до України політики почали піаритись на його перемозі та пропонувати ідею з нагородженням його звання Героя України. Боксер під час власної прес-конференції зазначив, що не потребує жодного визнання з боку держави. Навпаки він попросив просто не заважати йому йти до своєї мрії.

«Після приїзду до України багато людей почали висловлювати думку, що мені дати, що забрати. Не треба мені нічого давати. Я вас прошу тільки про одне: не заважайте мені йти тією дорогою, якою веде мене Всевишній. Герой? Мені не потрібні ніякі зірки, якісь регалії. Визнання — це підтримка людей, а не зірки, які ви роздаєте будь-кому. Є багато людей, які щось кричать. Я хочу сказати, що готовий 24 години кричати, якби ці люди повернули б до моєї країни мир, підняли б пенсії пенсіонерам або повернули б усмішки тим, хто не усміхається», — сказав Усик на прес-конференції у Києві.

Разом з тим варто відзначити, що український чемпіон Олександр Усик буде вважатися очевидним фаворитом у разі, якщо вийде на поєдинок проти британця Тоні Белью. Переговори з приводу організації бою вже активно ведуться. Очікується, що наш абсолютний чемпіон світу повернеться в ринг у вересні-жовтні поточного року.

Букмекери вже включили бій Усик – Белью в свої лінії. Ставки на перемогу українського боксера приймаються з коефіцієнтом 1,15. Успіх британця оцінюється котируванням 5,85. А показники на нічийний результат досягають рівня 25,00.Зазначимо, що Тоні Белью висунув свою умову проведення поєдинку проти Олександра Усика, замахнувшись на чемпіонські пояси українця. Британський боксер Тоні Белью вийде в ринг проти українця Олександра Усика тільки у важкій ваговій категорії. За словами «бомбардувальника», він був украй здивований, що абсолютний чемпіон світу кинув виклик саме йому, але проводити поєдинок у надважкій вазі не бачить сенсу, так як англієць має намір забрати всі пояси суперника.

«Це божевілля. Усик міг викликати на бій кого завгодно. Він єдиний, хто володіє всіма чотирма поясами, на його шиї олімпійське «золото», пояс журналу The Ring. У любителів і професіоналів він досяг всього. Зараз він на вершині. Він виліз на неї і вигукнув моє ім’я. Це неймовірно. Цей бій повинен пройти за всі пояси. В іншому випадку він позбавлений сенсу», – заявив Белью в інтерв’ю Boxing Scene.

Олександр Усик. Велике інтерв’ю після бою з Гассіевим.

Джерело

Facebook Комментарии