На «Сході» загинув колишній боєць роти «Торнадо» Андрій Сокіл із Тернопільщини

«Не віриться, та не вкладається в голові що це з тобою трапилось…ти завжди був правильним, ніколи та нічого не боявся, завжди переймався долею кожного побратима. З тобою навіть посваритись нормально не вдавалось…Спочивай з миром Брате. Я досі не вірю, що ти від нас пішов», — повідомляє у «Фейсбуці» Patrik Orishko.

У бійця на сторінці друзі пишуть свої співчуття: «Сьогодні було знайдено тіло нашого бойового побратима, колишнього бійця Роти «Торнадо» Андрія Сокола. Андрій був віданням сином своєї Батьківщини, справжнім, вірним, чесним і занадто правильним…  подробиць смерті, поки немає.  Але, вже не вперше ми зіштовхуємось з тим, що влада прибирає тих, хто не підконтрольний, хто не підкупний і хто говорить те, що є, а не те, що наказують.

Спи спокійно, друже! Вічна пам`ять тобі, герою! «Кого не куплять, того вб’ють». подробиці стосовно похорону будуть також трохи пізніше. 5168 7572 7217 7900 Стойко Світлана (мама Андрія)», — написав Ігор Костюк. «Захисник України, відважний воїн, цілеспрямований спортсмен…і надзвичайно хороша Людина…Спочивай з миром Друже…», — пише Андрій Овсійчук. »

Сьогодні було знайдено тіло нашого бойового побратима, колишнього бійця Роти «Торнадо» Андрія Сокола. Андрій був віданним сином своєї Батьківщини, справжнім, вірним, чесним і занадто правильним…Подробиць смерті, поки немає. Але, вже не вперше ми зіштовхуємось з тим, що влада прибирає тих, хто не підконтрольний, хто не підкупний і хто говорить те, що є, а не те, що наказують. Спи спокійно, друже! Вічна пам’ять тобі, герою! «Кого не куплять, того вб’ють», — пише Yana PerovskayaYa.

Facebook Комментарии