Щойно повідомили! У САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ спалахнув величезний автоцентр. Появилося відео

За словами очевидців, повідомлення про евакуацію, як і сигналізації, не було.

У Санкт-Петербурзі спалахнув дилерський автоцентр Hyundai.

Про це повідомляють очевидці події у соцмережах.

“Горить будівля на Савушкіна, 103, в якій розташовані BlueFish і Hyundai Рольф Лахта. Дружина в цей час там була в їдальні. Немає пожежної сигналізації і нікого не евакуювали… Просто помітили дим і всі побігли на вулицю!” – розповів користувач із ніком Sanya Shvedov.

Як зазначають користувачі соцмереж, на вулиці Савушкіна раніше було розміщено скандальну “фабрику тролів”, поки, за їхніми словами, вона не переїхала. Про російську “фабрику тролів” стало відомо на початку 2015 року. Російські ЗМІ писали, що вона розташована в офісі по вулиці Савушкіна, 55, у Санкт-Петербурзі і там працюють сотні людей. В їхні обов’язки входить писати в блогах і соцмережах коментарі на захист чинної влади РФ і пропагувати цінності “русского мира”. Також повідомлялося, що до фінансування “фабрики тролів” причетні структури російського мільярдера Євгена Пригожина, відомого як “кухар президента РФ Володимира Путіна”. Сам Пригожин заперечує будь-які зв’язки з “фабрикою”.

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр “Зимняя вишня”. Віце-губернатор області Володимир Чернов розповів, що пожежа спалахнула в дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку. В будівлі впали два з трьох кінозалів – вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення.

Джерело

Facebook Комментарии