«Боси активізували Савченко в своїй грі, щоб ліквідувати Порошенку на президентських виборах конкурентів і щоб він вдруге переміг.»

Ситуація з так званим «арештом» Савченко — це театр, там кожен крок контролюється і продуманий політтехнологами. Давайте говорити чесно, Надії Савченко, як політика не існує в природі, це повністю вигаданий персонаж, «говірка голова», лялька великих босів, через яку реалізуються потрібні олігархам рішення. Боси активізували Савченко в своїй грі, щоб ліквідувати Порошенку на президентських виборах конкурентів і щоб він вдруге переміг.

Згідно історії Савченко, то політтехнологами передбачається, що народ поведеться на образ жертви режиму, почне її всіляко підтримувати, зросте її рейтинг і відповідно в 2 тур президентських виборів вийде Порошенко і Савченко. Порошенко буде показаний, як інтелігентний дипломат, політик, бізнесмен, який турбується про долю України, хоча не все так ідеально виходить. На противагу представлена Савченко, яка нібито відстоює інтереси українських солдатів і прагне миру в Україні, в результаті зміни діючої влади. От і виборець буде поставлений у незручне становище, кого обрати. Порошенко — відомий своїми вчинками, передбачений, «свій» чи Савченко — мужлан, непередбачувана, неосвічена, нічого не розуміє в політиці, невихована (зокрема, розмовляє нецензурною лексикою), пєшка. Політтехнологами передбачається, що народ поведеться на маніпуляцію і вдруге проголосує за Порошенка, хоча він не зупинив війну, як обіцяв (а це була повністю маніпуляція, аби перемогти в 1 турі).
Громадянам будуть, через замовні відео ролики, публікації в газетах доводити політтехнологи Порошенка, що за неадекватну Савченко не можна голосувати, інакше вибухне Україна. Якщо логічно судити, то вона не могла організувати теракт, тому що вона для цього елементарно — тупа. Тим паче, дві людини (Надя і Рубан) не спроможні організувати теракт. Теракт не за 1 місяць організовується! Зрозуміла річ, що Савченко ніякий не військовий, а це її вигадана легендарна біографія. Запам`ятайте істину, той, хто хоче реально, непередбачувано організувати теракт, то ніхто ніколи про ці плани не дізнається, бо це будуть робити професійні військові, яких не зачеплять через невдало схований план дій чи іще якісь робочі моменти.
Тепер я розповім, звідки беруться в політиці такі, як Надя? Зазвичай перед тим, як з`являється «політик» політтехнологи розробляють критерії, яким має відповідати дана особа. Після цього підходящого на роль «політика» шукають серед знайомих з народу або на вулиці. Потім повністю змінюють образ «політика» і звісно з таким народним актором підписують контракт про те, що ніколи дана особа не розголошує таємницю співпраці, за це платять дуже хороші гроші, в разі порушення домовленостей актора вбивають і для публіки гине при загадкових обставинах через політичні мотиви. Свого часу мені один інсайдер розповідав, що мати Савченко раніше працювала прибиральницею у Тимошенко, потім при вдалій дружбі і розкрутився образ героїні. Так, що не парьтеся ніякого теракту не буде, це все пустослів`я. Ситуація з Савченко — це привід залякати суспільство, щоб вони не влаштовували мітинги, які викликані невдоволенням населення через сплату високих цін на комунальні послуги та іншими негараздами. Також люди без необхідності намагатимуться держ.органи не відвідувати, особливо уникати зустрічей в центрі міста. Сіється атмосфера паніки, а коли люди не визначились, що відбувається, то їх легко контролювати і давати вказівки. Для вигляду Савченко пару місяців, а то, якщо треба декілька років»посидить» за гратами, але це все кіно, ніякого реального терміну їй не загрожує, скоро вона зникне з політики, бо всі плановані нею ходи будуть виконані, і боси перейдуть до іншої своєї пєшки. Насправді, я не підтримую ні Порошенка, ні Савченко. Я з фахової точки зору знаю, що майже кожна партія вигадує мітинги, арешти, хвороби своїх діячів, зникнення політиків, смерті політиків, майдани, голодування, теракти, війни, екологічні катастрофи. За гроші політтехнолог створить будь-яку подію. Немає нічого неможливого! Комусь може здатись, що це фантастика, це реальність. Люди, читайте більше книг, а не дивіться куплені канали та не читайте продажну пресу, інакше ви ніколи своєю головою не будете думати!

Natasha Bilous

 

Facebook Комментарии