Президент назвав головне досягнення України у 2017 році

Україна завершує 2017 рік рядом важливих досягнень і успіхів, одним з яких є підтримка світового співтовариства у боротьбі за відстоювання незалежності, суверенітету і територіальної цілісності держави, передає Ukr.Media.

Про це сказав Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки в Одеську область, повідомляє його прес-служба.

«Європейський Союз продемонстрував єдність з нами і продовжив санкції проти Російської Федерації, незважаючи на те, що для них це непросте рішення. Рішення солідарності з Україною, підтримки України, підтримки нашої великої 45-мільйонної нації для них є пріоритетом, тому що справедливість і правда з нами. І агресор повинен заплатити свою ціну. І до цього рішення приєдналися США, Японія, Канада, Австралія та велика кількість союзників по всьому світу», — зазначив глава держави.

За його словами, головним досягненням 2017-го було введення країнами ЄС безвізового режиму для українських громадян.

«Безвиз, коли український паспорт почали поважати. З 11 червня кожен українець, який отримав біометричний паспорт, не стоячи в чергах, не оплачуючи візові збори, не заповнюючи купу нікому не потрібних паперів, може вільно подорожувати по Європейському Союзу. Залізна завіса російської імперії або СРСР зруйнована», — сказав він.

Не менш важливим, на думку Президента, є рішення про завершення ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС.

Порошенко відносить до вагомих досягнень і продовження програми децентралізації, за якою бюджети територіальних громад збільшилися в сім разів, розширилися їхні повноваження.

Крім того, до 2017-го запущено судова реформа і почав роботу новий Верховний Суд, сформований по новому, прозорому принципом. Розвивається дорожня інфраструктура по всій Україні — понад 300 км доріг побудовано і капітально відремонтовані.

«Упевнений, що зараз найважчі випробування вже позаду. Уряд має прискорити темпи економічного зростання, і Президент зробить кілька важливих ініціатив щодо поліпшення інвестиційного клімату», — зазначив він.

Глава держави нагадав, що Україна піднялася з 153-го місця у рейтингу Doing Business-до 76-го. «Це найбільший прогрес, який продемонструвала будь-яка країна в будь-який час», — констатував він.

У той же час, Петро Порошенко виразив упевненість, що цього не достатньо, і економіка повинна підніматися швидко, щоб була можливою реалізація подальших реформ.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline