Як смачно, красиво та за феншуєм зустріти Новий рік 2018: все про підготовку до свята

До 31 грудня залишаються лічені дні – каже нам календар, і ми швиденько намагаємося все спланувати, купити подарунки, ялинкові прикраси, вигадати незвичайні рецепти страв та святково облаштувати свою оселю. 

Важливим і приємним завданням напередодні цього свята є прикрашання ялинки, тож ідеї для того, щоб новорічне дерево було стильним і яскравим, Вам не завадять: Як стильно прикрасити ялинку в 2018 році: поради

Ялинка з сімейних фотографій

Фотографії можна просто приклеїти на стіну або ватман. Більш складний варіант – зробити дерев’яний каркас з непотрібних дощечок, на який зручно прикріплювати яскраві моменти з життя вашої родини.

Ялинка з фотографій
Ялинка з фотографій

Ялинка зі штучних або живих ялинових гілочок

Мінімалістичне і витончене рішення. Великий плюс – таку ялинку можна прикрасити улюбленими іграшками.

Ялинка з гілочок
Ялинка з гілочок

Ялинка з гірлянд

Зробити таку красу простіше простого, а виглядає вона дуже затишно і ефектно.

Ялинка з вогників
Ялинка з вогників

Ялинка з ниток

Ще один милий і домашній варіант для тих, хто любить рукоділля.

Ялинка з ниток
Ялинка з ниток

Ялинки з шишок

Нескладна у виконанні ялинка, яка в буквальному сенсі слова вийшла з лісу. Навіть з однієї шишечки можна зробити маленький шедевр.

Ялинка з шишок
Ялинка з шишок

Ялинки з іграшок

Який новий рік без улюблених іграшок? А якщо зробити цю ялинку, то на ній точно помістяться всі кульки і сніжинки. Виглядає яскраво і ефектно.

Ялинка з іграшок
Ялинка з іграшок

Ялинка з сувенірів та інших дрібниць

На цій чудові ялинці можна помістити всі улюблені дрібниці – від листівок і магнітиків до скульптур і м’яких іграшок. Дуже домашній варіант.

Ялинка з сувенірів
Ялинка з сувенірів

Напевно, всім цікаво, що ж рік прийдешній готує нам в астрономічному плані. 

Ось що напророкували зіркиГороскоп на 2018 рік Жовтого Собаки: чого очікувати всім знакам Зодіаку

За Східним календарем 2018 рік – рік Жовтого Земляного Собаки. Тварина славиться своєю відданістю, працьовитістю та завзятістю. Ми готові розповісти, чого очікувати українцям у наступному році.

На відмінну від попереднього року, 2018 буде спокійнішим. Астрологи пояснюють – тварини за характером чесні та справедливі. Тому, на їх думку, у 2018 році варто добиватися істини. Крім того, собаки славляться своєю добродушністю та самопожертвою. Це означає, що усі, хто прагне допомоги, отримає її.

Особисте життя

Якщо ви бажаєте побудувати стосунки у 2018 році, перше про що слід пам’ятати – це вірність, остільки такою є одна із головних якостей Собаки. Між закоханими не виникатиме конфліктних ситуацій, а відносини міцнішатимуть щодня.

Крім того, астрологи радять замислитись над створенням родини. 2018 рік буде вдалим для весільних церемоній. Пари, які створили сім’ю у рік Собаки, можуть розраховувати на довгий і дружний союз.

Якщо ви сором’язлива особистість і ще не наважились на тривалі стосунки, наступний рік обіцяє подарувати вам кохану людину. Головне не упускати шансів та намагатись проявляти ініціативу.

У рік Собаки важливо багато спілкуватися та шукати «своїх людей». Астрологи зазначають: сміливо беріться за будь-які справи і господар року з радістю підіграє вам.

Гороскоп на 2018 рік

Кар’єра

Головне слово року – «рух». Все, що пов’язано із цим словом матиме успіх: зміна житла, подорожі та ділові відрядження. Старайтесь не стояти на місці, а спіймати течію.

Крім того, рік Собаки буде успішним для рішучих та наполегливих людей. Проявляйте себе у різних напрямках та не бійтесь зробити крок на шляху до успіху. Якщо задля бажаної мети потрібно здобути додаткову освіту, відвідати курси, тренінги, семінари – не вагайтесь, дійте. 2018 рік обіцяє бути сприятливим для відкриття власної справи (особливо у другій половині року).

Зверніть увагу, що у рік Жовтого Земляного Собаки варто наполегливіше захищати власні інтереси. Не дарма за китайським календарем тварина вважається охоронцем. Бороніть щодня все, що має для вас цінність – кар’єра, особисте життя, фінанси та звісно ж здоров’я. Відповідно зауважте, що не варто зазіхати на чуже – господар року прослідкує, аби справедливість було відновлено.

2018 рік – період «розумних» змін, які варто спочатку обміркувати, а вже після – приступати до дій. Це час активного, але своєчасного творення.

Фінанси

Аби у рік Жовтого Земляного Собаки не було колотнеч, зустріньте його гідно. Велика вірогідність, що поганий початок нового року може вплинути на все, що відбуватиметься у наступному році. Придушуйте лінь та аналізуйте все, що відбувається навколо. Таким чином 2018 рік подарує вам гармонію та врятує від неприємностей.

Якщо не бажаєте втратити вже зароблені кошти – ретельно продумуйте витрати. Собака бережлива тварина і не стане витрачати гроші на вітер. Рік буде прибутковим в разі розумного вкладення коштів. Не витрачайте ресурси на безглузді дії.

Пам’ятайте, у 2018 році не варто лізти поперед батька у пекло та приймати поспішні рішення, перш за все, це стосується фінансів.

Здоров’я

У рік Собаки до здоров’я слід ставитись особливо уважно – тут проблеми простіше буде попередити, аніж вирішити. Аби не отримати серйозних травм, дотримуйтесь правил безпеки. У першу чергу, це стосується всіх представників екстремальних професій, військових, рятувальників тощо.

2018 рік виявиться сприятливим для людей, які наважаться на кардинальні зміни. Він буде сприятливим для того, аби відкоригувати власну фігуру та стежити за фізичним станом. Врахуйте, у наступному році однозначно не варто дозволяти собі зайвого – від алкоголю до надмірних фізичних навантажень. У всьому потрібно знати міру!

Відтак, не забувайте слідкувати за власним здоров’ям та заздалегідь підготуйте організм до можливих вірусних захворювань та грипу. Також, за думкою астрологів, у новому році реально позбутись багатьох хронічних проблем.

Гороскоп на 2018 рік Собаки

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку

Овен

Наступного року Овни особливо сильно відчуватимуть любов і прихильність оточуючих, а їхні сімейні стосунки стануть набагато міцнішими. У рік Собаки на представників цього знаку очікує грошова стабільність, успіх у суспільстві та творчий політ.

Крім того, доведеться розібратися з усіма справами, які не були доведені до логічного завершення. В іншому випадку – потрібно буде вступити у запеклу боротьбу зі старими проблемами. Не бійтесь руйнувати старе та будувати нове!

Телець

Господар року вимагатиме від представників цього знаку швидкості та наполегливості. Перш за все, Тільцям радять навчитись жертвувати власними амбіціями та бути поміркованими. Приділяйте достатньо уваги близькими та стрімко реагуйте на нові пропозиції як в роботі, так і в особистому житті.

Близнюки

Астрологи зазначають, Близнюкам у наступаючому році не потрібно ухилятись від можливих проблем: сміливо їх вирішуйте і доля вам посміхнеться. Для жінок передбачаються знайомства та успіхи у нових починаннях. Чоловікам цього знаку рекомендують очікувати вигідні ділові пропозиції, що призведуть до кар’єрного зросту.

Рак

Для Раків рік Жовтого Земляного Собаки обіцяє бути стабільним. Перш за все – у всьому, що стосується здоров’я та сімейного статусу. У новому році Раки зрозуміють, що їм рано вступати у нові відносини, краще зробити акцент на навчанні або кар’єрі.

Лев

Відомо, що Собака не полюбляє котячу породу, однак на Левів чекає вдача та успіх. Важливо поліпшувати стосунки з іншими та налагоджувати нові контакти. Передбачається, що жінки швидко підійматимуться вгору кар’єрними сходами. Натомість чоловікам варто знайти нове хобі, яке у майбутньому переросте у джерело доходів.

Діва

Представникам цього знаку Зодіаку важливо звернути увагу на власне здоров’я. Зробіть все можливе, аби хвороба не зіпсувала майбутніх планів. На думку астрологів, рік буде стабільним, без кардинальних змін. У 2018 році Діви матимуть нагоду насолодитися результатами минулих досягнень. Символ року оцінить багаторічні старання і гідно нагородить.

Терези

У рік Жовтого Земляного Собаки потрібно сумлінно працювати над мріями. Астрологи зазначають, що вони швидко втілюватимуться у життя. Однак, аби все заплановане збулось, прикладайте зусилля і направляйте долю у потрібний вам напрямок. Це буде один із яскравих періодів у житті, який надовго запам’ятається.

Скорпіон

У наступаючому році для Скорпіонів змін в особистому житті не передбачається. Тим не менш, очікується багато нових знайомств та вражень. Жінкам варто зайнятись творчістю та саморозвитком, натомість чоловікам господар року обіцяє успіхи у кар’єрі, знайомства та цікаві поїздки.

Стрілець

Для Стрільців прийдешній рік обіцяє зміни у багатьох сферах життя. Народженим під цим знаком потрібно бути відповідальним щодо покладених обов’язків на роботі. Крім того, якщо маєте можливість, краще відкладіть вирішення серйозних питань, оскільки протиріччя буквально роздиратимуть вас. Зверніть увагу на власне здоров’я, зокрема, покращіть імунітет.

Козеріг

Новий 2018 рік вимагатиме працьовитості та наполегливості. Передбачаються фінансові труднощі, але, на думку астрологів, їх не варто лякатись. Важливо не піддаватись паніці і всі проблеми легко вирішуватимуться. Проблеми зі здоров’ям астрологи не прогнозують.

Водолій

Для Водоліїв очікується продуктивний період, коли варто боротися та досягати запланованих цілей. Зірки радять прислухатися до власної інтуїції та проявляти ініціативність. Господар року обіцяє значний прибуток та нові захоплення.

Риби

Пам’ятайте, Собака не терпить лінощів, натомість нагороджує усіх справжніх трудівників. У 2018 році Рибам варто відстоювати власну думку та вдосконалюватись у кар’єрному плані. Не менш важливо здобути родинний авторитет. Старайтесь і результати вас порадують.

Наші журналісти, зокрема, підготували інформацію і про всі правила феншуй, яких варто дотримуватися, щоб 2018-й – рік Жовтого Земляного Собаки – приніс удачу: Як зустріти Новий рік Собаки 2018: правила феншуй

Інтер’єр на Новий рік 2018 за феншуєм

Перше, на що варто звернути увагу при підготовці до Нового року, – облаштунок приміщення. Згідно з китайським вченням, якщо правильно розташувати предмети в кімнаті, можна зосередити позитивну енергію Всесвіту, яка допоможе мешканцям квартири весь рік бути «на коні».

В першу чергу подумаємо про розташування ялинки. Правда, у китайців ставлять «дерево світла» на Новий рік. Але, по суті, завжди варто враховувати особливості національної культури, тому і говоримо про власне новорічне дерево. Отже, зелену красуню треба встановлювати в залежності від того, що хочеться прокачати в наступному році: сімейне благополуччя, гроші, здоров’я, тощо.

Як святкувати Новий Рік?
Як святкувати Новий рік?

Намалюйте кімнату на листочку і відмітьте, де і які сторони світу: південна, західна, північна, східна. А далі дотримуйтеся інструкції:

 • Кар’єристам варто звернути увагу на північну частину.
 • Північно-східна – покращує мислиннєву діяльність, допоможе набути мудрості у новому році.
 • Східний сектор – взаєморозуміння у сім’ї.
 • Південно-східна частина кімнати відповідає за статки сім’ї. Тож якщо вам не вистачає грошей, розмістіть ялинку саме там.
 • За славу і визнання відповідає південна сторона.
 • А от південно-західний сектор допоможе налогодити стосунки у шлюбі.
 • Захід відповідає за поповнення родини новими членами.
 • Північно-західна частина приміщення – для поціновувачів подорожей.
 • За здоров’я завжди відповідає центр приміщення.

Визначтесь, що буде у пріоритеті для вас наступного року, і розташуйте саме в тій частині приміщення ялиночку.

Китайці також радять розставити в будинку фігурки тотемної тварини-покровителя Нового року 2018.

Оскільки собака вважається дуже сімейною твариною, то у квартирі має бути максимально затишно, тож в інтер’єрі варто зробити таке собі датське «хюгге». Така собі суміш традицій Сходу і Заходу – безпрограшний варіант.

Затишок – важливий пункт у святкування Нового Року собаки
Затишок – важливий пункт святкування Нового року собаки

Декор ялинки

Ялинку варто прикрашати всією сім’єю. І це важливий елемент підготовки до Нового Року. Дуже важливим є те, щоб члени родини не сварились під час цього заняття.

Новорічну ялинку до року собаки варто прикрашати всією сім'єю
Новорічну ялинку до року собаки варто прикрашати всією сім’єю

Ялинку бажано прикрашати традиційно для сім’ї, але при цьому уникати яскравого червоного кольору. Краще віддати пріоритет усім відтінкам жовтого.

Якщо ви прагнете зовсім вже автентичного феншую, то окрім традиційних прикрас, на ялинку варто розвішати кульки з китайськими ієрогліфами, традиційні для Китаю монетки з дірочками та червоні ліхтарики з китицями. Ще дуже позитивним є використання прикрас із натуральних матеріалів: дерево, шкіра, папір…


Китайське дерево світла

Насправді, собака – тварина весела, тому можна дозволити собі що завгодно у прикрашанні новорічної красуні. При бажанні можна навіть краватки, шкарпетки і рукавички розвішати по всій ялиночці.

Оригінальна новорічна ялинка
Оригінальна новорічна ялинка

Але важливим є також використання у декорі ялинки предметів-символів:

 • Мішечки з кавовими зернами символізуватимуть сімейне благополуччя у Новому році Собаки.
 • Дзвіночки із синіми і зеленими бантиками – кличуть успіх у будинок.
 • Кошики зі штучними квітами дадуть сигнал Всесвіту до збільшення матеріальних статків сім’ї.

Чим прикрашати ялинку на Новий Рік 2018?
Чим прикрашати ялинку на Новий рік 2018?

Новорічний стіл

За феншуєм стіл бажано розташувати так, щоб його можна було вільно обійти з усіх сторін, і ні в якому разі не навпроти туалету. Небажано також його ставити в кут. В ідеалі, стіл має бути круглим, але зрозуміло, що під Новий рік ніхто не буде купувати окремі меблі. Тож використовуємо той, який є.

2018 – рік жовтої земляної собаки
2018 – рік Жовтого Земляного Собаки

Стіл обов’язково треба застелити скатертиною, цього року – жовтого, або золотого кольору. В крайньому випадку – кольору слонової кістки, але тоді китайці радять придбати жовті або коричневі серветки, бажано без зайвих візерунків. Посуд теж має бути простим, однотонним, без зайвих візерунків і квіточок.

У центрі столу обов’язково має стояти велика біла свічка, прикрашена ялинковим гіллям, або ж золотистими стрічками. Під час святкової вечері не забудьте запалити її.

Посеред новорічного столу не забудьте поставити велику білу свічку
Посеред новорічного столу не забудьте поставити велику білу свічку

Серед наїдків бажано, щоб були м’ясні страви, адже це улюблена їжа собак. Але загалом стіл має бути максимально простим, без вишуканих рецептів, над якими треба провозитись цілий день.

Якщо ж ви хочете і в меню слідувати китайським традиціям, то обов’язковою є цзяоцзи – вони подібні до українських пельменів, тільки трикутної форми. За правилами, їх треба ліпити напередодні усією сім’єю. Їх подають із часниковим або соєвим соусами.


Китайські цзяоцзи із соєвим соусом

Одяг і макіяж на Новий Рік 2018

Очевидно, що у святковому одязі має переважати жовтий, пісочний, золотий і коричневий кольори. Саме вони у китайців асоціюються із плодючістю та благополуччям, не дарма ж 2018-й – рік Жовтого Земляного Собаки. Стихія Землі свідчить про те, що покращення матеріального благополуччя стане основною тенденцією у новому році. А жовтий асоціюється із життєвими силами, оптимізмом і оригінальністю.

Новий Рік 2018 – рік земляної собаки
Новий Рік 2018 – рік Земляного Собаки

До речі, вважається, що кольором одягу можна ніби натякнути Всесвіту, що ви найбільше хочете покращити у новому 2018 році.

Одяг у жовтих тонах говорить про бажання власника заробляти ще більше у новому році. Коричневий натякне, що тотему-собаці варто звернути увагу на внутрішній стан у вашій сім’ї. Можливо, у вас забагато сварок, тоді собака постраєаться згуртувати сім’ю. Помаранчевий відповідає за здоров’я.

До речі, людям, які народились у рік Собаки, бажано вдягнутись у зелені кольори, адже цей колір приносить їм щастя.

Як вдягнутись на Новий Рік 2018
Як вдягнутись на Новий рік 2018

Категорично забороняється одяг із тигровими та леопардовими принтами, а також зображення кицьок.

Аксесуари бажано обрати з натуральних дорогоцінних металів і каміння. Найкраще – вироби із золота.

Щодо макіяжу і манікюру – зверніть увагу на м’які пастельні тони.

Загальні рекомендації щодо підготовки до Нового року Собаки

Затишок у стилі
Затишок у стилі «хюгге» на Новий рік Собаки

Наостанок хочеться поділитись такими собі правилами, які допоможуть зустріти Новий 2018 рік ще краще.

 1. Тотемна тварина 2018-го – собака – любить тісні сімейні зв’язки. Тому цей Новий рік радять зустрічати у сімейному колі та з близькими друзями.
 2. Варто також вичистити будинок від усього старого і непотрібного: надламані стільці, надщерблені чашки і тарілки, старі вази та інше. Проведіть генеральне прибирання, вичистіть увесь бруд. До речі, психологи радять робити таке хоча б раз у сезон, адже разом із викинутими речами людина позбувається і старих наболілих проблем. А ще є чудова книга Марі Кондо (японська письменниця) «Викинь мотлох з життя!», яка допоможе з генеральним прибиранням.
 3. Прибираючи, не забувайте, що сила Всесвіту за вченням феншуй приходить у квартиру з першими променями сонця. Отже, з підвіконня варто позабирати абсолютно усі предмети. Нехай нічого не заважає приходу успіху у вашу оселю.
 4. За тиждень до Нового року придбайте собі малесеньку записну книжечку. В ній необхідно занотувати усі мрії, які б мали здійснитися у 2018 році. Спочатку варто вказати наймасштабніші, далі – менш важливі. Ви, можливо, не повірите, але це працює. Перед Новим роком 2019 ви зможете перевірити, що збулось.
 5. І наостанок: феншуй – звісно, дуже добре, але навіть якщо вам доведеться провести цей Новий рік у не найкращих умовах, пам’ятайте: все залежить від вас особисто, і ваше майбутнє в тому числі!

Як правильно святкувати Новий Рік 2018
Як правильно святкувати Новий рік 2018

Щасливого Нового року 2018!

Також, якщо Ви досі вагаєтеся, що приготувати для новорічного столу, ось стаття, де зібрані смачні рецепти святкових страв: Що приготувати на Новий рік 2018: рецепти простих і вишуканих страв від шеф-кухаря

Салати на Новий рік 2018 – не обмежуються вибором між олів’є та мімозою. Ці салати хіба що нагадують нам радянське минуле, а потім відгукуються невдалим поєднанням майонезу із рибою. Але ж на вулиці вже 2018! І якщо ви хочете змінити своє життя на краще в майбутньому році, то радимо почати саме із їжі.

Адже їжа впливає на ваше здоров’я та настрій. Тож Новий рік 2018 пропонуємо зустріти в компанії із хорошими друзями та близькими, а також смакуючи неймовірно смачні та корисні салати! Ви колись задумувались про поєднання мандаринів з буряком чи хотіли би скуштувати смачний та яскравий вінегрет, який приготований по-новому?

Один із найвідоміших українських кухарів, випускник кулінарної школи Le Cordon Bleu і засновник гастромайстерні Confiture Євген Клопотенко поділився своїми авторськими рецептами салатів для новорічного столу, які ви зможете повторити.

Салат з буряком і мандаринами

«Який же Новий рік без запаху мандаринів? Я пропоную не відмовлятися від цієї гарної і головне корисної традиції. Але просто їсти мандарини, мені здається, нуднувато, хоча і смачно. Тому я пропоную приготувати салат з мандарин… і з буряком! Напевно, ви здивуєтеся такому поєднанню, але це тільки доти, поки ви не спробуєте його. Ну, а щоб остаточно приголомшити ваші смакові рецептори, я додам в нього листя свіжого базиліка. Я спеціально не прописую кількість інгредієнтів, ви можете експериментувати і знайти вашу ідеальну пропорцію. Отже, наш святковий салат з буряком і мандаринами готовий. Зауважте, без м’яса і майонезу, але в цьому його основна ідея», – Євген Клопотенко.

Салати на Новий рік 2016 рецепти з фото без майонезу
Рецепт салату з буряком та мандаринами

Інгредієнти: 
— буряк;
— листя базиліка;
— мандарини;
— сіль і перець за смаком;
— оливкова олія.

Рецепт салату з буряком і мандаринами:

1. Буряк очищаємо, ріжемо на тонкі скибочки і обсмажуємо на сковороді з оливковою олією протягом 3-5 хвилин. Буряк має залишатися трохи твердим.

2. Мандарини чистимо від шкірки і розбираємо на шматочки. Листя базиліка обриваємо зі стебел.

3. Змішуємо в мисці всі інгредієнти, додаємо мелений перець, трохи солі і оливкової олії.

Вінегрет з червоною рибою і гострою заправкою

«Вінегрет – ще одна страва, яке не дає мені спокою. Зізнаюся чесно, що класична радянська інтерпретація цього салату мені не дуже подобається, тому я поставив собі за мету змінити рецепт так, щоб він набув абсолютно іншого смаку. Горошок або квасолю я вирішив замінити на зелену сочевицю, в заправку додати гострий перець, щоб надати пікантності. І зовсім небагато червоної риби, щоб додати страві святковості. Вийшло дуже і дуже смачно, дуже рекомендую приготувати», – Євген Клопотенко.

Салати на Новий рік 2016 рецепти з фото без майонезу
Рецепт вінегрету з червоною рибою

Інгредієнти на 2 порції:
— 1 великий відварений буряк;
— 2 невеликих картоплини;
— 2 невеликих солоних огірки;
— 80 г слабосоленої сьомги;
— половина червоної цибулини;
— 50 г зеленої сочевиці;
— 2 ст. л. соняшникової або оливкової олії;
— щіпка сухого меленого гострого перцю;
— сіль за смаком.

Рецепт вінегрету з червоною рибою:

1. Сочевицю відварити в підсоленій воді до готовності. Як правило, для цього вистачає 10-15 хвилин. Злити воду і остудити.

2. Картоплю помити і запекти в духовці до готовності, остудити і порізати великими кубиками. Відварений буряк і солоні огірки також порізати на великі шматки. Цибулю порізати тонкими півкільцями.

3. Змішати всі інгредієнти в тарілці, зверху викласти шматочки червоної риби і заправити олією з гострим перцем. При необхідності посолити і прикрасити зеленню.

Салат з буряком, гарбузом та сиром

«Здається, що буряк і гарбуз – це простенько. Але в цьому рецепті вони зведуть вас з розуму! Овочі, запечені в духовці, стають більш насиченими і ніжнішими, а голландський сир додає солодкуватості та приємно тягнеться, а лимон і м’ята роблять смак страви збалансованим», – Євген Клопотенко.

Салати на Новий рік 2016 рецепти з фото без майонезу
Рецепт салату з буряком, гарбузом та сиром

Інгредієнти:
— 50 г гарбуза;
— 50 г буряка;
— 30 г голландського сиру;
— 20 г вершкового масла;
— 0.5 лимона;
— 1 гілочка м’яти;
— сіль, перець за смаком.

Рецепт салату з буряком, гарбузом та сиром:

1. Гарбуз і буряк нарізаємо великими скибочками.

2. Гарбуз обсмажуємо на вершковому маслі 10 хвилин до напівготовності. Буряк (бажано невеликого розміру) поливаємо лимонним соком і відправляємо в духовку, розігріту до 180°С, хвилин на 30.

3. На деко викладаємо гарбуз і буряк. Посипаємо сіллю, перцем і відправляємо в духовку на 180°С на 10 хвилин.

4. На запечені овочі викладаємо зверху нарізаний слайсами голландський сир і даємо йому розплавитися, після чого посипаємо м’ятою, поливаємо соком лимона і рослинною олією.

Ніжний форшмак з сиром

«Форшмак – це закуска, яку часто готують для святкового столу. Хтось робить його з яблуком, хтось додає хліб, а хтось робить його просто з яйцем і цибулею. Я ж пропоную зовсім незвичайне поєднання, яке ви ще точно не куштували. Форшмак з сиром надзвичайно ніжний і обов’язково сподобається всім шанувальникам цієї страви», – Євген Клопотенко.

Салати на Новий рік 2018 рецепти з фото без майонезу
Рецепт ніжного форшмаку з сиром

Інгредієнти на 2 порції:
— 100 г філе слабосоленого оселедця;
— 30 г нежирного сиру;
— половина яйця, звареного вкруту;
— 20 г подрібненої цибулі;
— 2 ст. л. оливкової олії;
— мелений перець за смаком.

Рецепт форшмаку з сиром:

1. З філе оселедця видалити найдрібніші кістки за допомогою пінцету. Подрібнити оселедець в блендері або порубати ножем. Головне не перетворити рибу в пасту, а просто дрібно її порубати.

2. Цибулю порізати дуже дрібно, яйце потерти на тертці. Змішати в невеликій мисці подрібнений оселедець, цибулю, сир і яйце. Добре перемішати, додати перець і заправити форшмак оливковою олією.

Салат з буряком і авокадо гриль

«Упевнений, що для більшості салат з буряком асоціюється в першу чергу з шубою або просто тертим буряком з часником і обов’язково майонезною або сметанною заправкою. Насправді буряк – це дуже універсальний коренеплід, який прекрасно поєднується не тільки з іншими овочами, але і з фруктами. Салат з буряка і авокадо – прямий тому доказ. Тут звичайно не обійшлося без невеликого секрету – заправити його я пропоную пікантним винним соусом», – Євген Клопотенко.

Салати на Новий рік 2016 рецепти з фото без майонезу
Рецепт салату з буряка та авокадо

Інгредієнти на 2 порції:
— 3 маленьких буряки;
— 2 авокадо;
— 2 апельсини;
— цедра чверті апельсина;
— 100 мл сухого червоного вина;
— 1-2 ст. л. рослинної олії;
— сіль, перець за смаком.

Рецепт салату з буряка і авокадо:

1. Готуємо винний соус. У невелику каструльку наливаємо вино, додаємо сік одного апельсина, м’якоть половини апельсина і цедру чверті апельсина. Варимо на невеликому вогні, поки суміш не випарується десь вдвічі.

2. Буряк миємо, чистимо, ріжемо тонкими пластинками і обсмажуємо на сковорідці-гриль спочатку без олії. Коли буряк обсмажиться з двох сторін, додаємо на сковороду трохи рослинної олії.

3. Авокадо ріжемо навпіл, видаляємо кісточку, очищаємо від шкірки і ріжемо на дольки.

4. Обсмажуємо на сковороді-гриль з невеликою кількістю рослинного масла. Досить кілька хвилин з кожного боку.

5. Для подачі салату спочатку викладаємо на тарілку буряк, потім авокадо, філе апельсина і поливаємо винним соусом. Солимо і перчимо за смаком.

Смачного Нового року! Діліться в коментарях фотографіями своїх новорічних страв!

Джерело

Facebook Комментарии
Inline
Inline