СБУ ПОВІДОМИЛА ПРО ПІДОЗРУ ПЕРЕКЛАДАЧУ ГРОЙСМАНА, ЯКИЙ «ЗЛИВАВ» ІНФОРМАЦІЮ СПЕЦСЛУЖБАМ РФ

Затриманому чиновнику секретаріату уряду та перекладачу прем’єр-міністра України Станіславу Єжову повідомлено про підозру у державній зраді.

Про це заявив заступник начальника Головного слідчого управління СБУ Віталій Маяков.

«Діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду обороноздатності, територіальній цілісності, недоторканності, інформаційній безпеки держави у формі сприяння РФ у проведенні підривної діяльності проти України. Ця форма державної зради, на відміну від шпигунства, не передбачає, щоб відомості, які передаються іноземним спецслужбам, обов’язково становили державну таємницю», — пояснив він.

За словами Маякова, наразі готується клопотання про арешт Єжова.

Окрім цього, співробітник СБУ уточнив, що слідчі зафіксували, як Єжов на виконання завдань Головного розвідувального управління Збройних сил РФ збирав службову інформацію Кабміну України, «зокрема, щодо закордонних поїздок і переговорів прем’єр-міністра, яку під час особистих зустрічей, а також із використанням електронної пошти передавав представникам російської спецслужби».

Нагадаємо, що затриманий за підозрою у шпигунстві перекладач українського прем’єр-міністра Станіслав Єжов працював на зустрічах Володимира Гройсмана з провідними світовими лідерами.

 

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline