СБУ ЗАТРИМАЛА ЧИНОВНИКА КАБМІНУ, ЯКИЙ ШПИГУВАВ НА КОРИСТЬ РОСІЇ

Правоохоронці затримали чиновника із Кабінету міністрів України, який таємно працював на спецслужби Росії та передавав їм інформацію про роботу уряду.

Посадовця викрили співробітники контррозвідки Служби безпеки України.

«Чиновник був завербований російськими спецслужбами під час довготривалого відрядження за кордоном. Оперативники СБ України задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію щодо діяльності урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв’язку. За сприяння керівництва українського уряду, агента російських спецслужб співробітники СБУ затримали на робочому місці», — ідеться в повідомленні СБУ.

«Чиновник мав доступ до достатньо вузької інсайдерської інформації Кабінету міністрів. Він користувався повагою. Він дуже відповідально, старанно та творчо працював на російські спецслужби», — сказав начальник департаменту контррозвідки СБУ Олексій Петров в ефірі телеканалу «Прямий».

Затриманого у наручниках повезли до СІЗО.

На робочому місці чиновника та в нього вдома проводять обшуки. Відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України. Затриманому вже оголосили про підозру в скоєнні злочину.

Затриманий — заступник керівника протоколу прем’єр-міністра України Станіслав Єжов. Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на власні джерела. Чиновник раніше працював у посольстві України в США, а також в Адміністрації президента України. У протоколі він відповідав у тому числі за переклад зустрічей з іноземними делегаціями і часто сам здійснював переклад. З прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом він почав працювати ще у Верховній Раді і разом з ним перейшов працювати до Кабміну.

Джерело

Facebook Комментарии
Inline
Inline