Путін відповів на питання, коли «забере» Донбас

На репліку про те, що Мінські угоди не працюють, президент РФ відповів, що «якщо б їх не було, було б набагато гірше».

 

Президент Росії Володимир Путін на питання, коли він «забере Донбас», заявив, що аналізує ситуацію, щоб «своєчасно прийняти рішення», передає my-world.in.ua

Про це він сказав після чергової «прямої лінії».

Так, на питання, коли «він забере Донбас, тому що там втомилися три роки пройшло, там стріляють, і люди просто не знають, як бути, все зруйновано», Путін відповів: «Так, я знаю. Це трагедія, і дуже велика». Він заявив, що Росія зробить все для того, щоб мінімізувати збиток, який там є.

«Ви знаєте нашу позицію в цілому. Але ми будемо робити все для того, щоб людей там підтримати, незалежно ні від яких зовнішніх чинників. Але дуже розраховуємо на те, що розуму, здорового глузду і відповідального ставлення до справи вистачить і у сьогоднішнього київського керівництва, для того щоб реалізовувати ті угоди, ті домовленості, які були досягнуті в результаті досить складної роботи, маю на увазі насамперед Мінські угоди», — сказав Путін. На репліку про те, що Мінські угоди не працюють, президент відповів, що «якщо б їх не було, було б набагато гірше».

«Це абсолютно очевидна річ. Але ми бачимо, що проблеми там не зменшуються, а почасти наростають. І ми будемо аналізувати цю ситуацію, для того щоб своєчасно прийняти рішення, які будуть адекватні ситуації, що складається», — запевнив Путін.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline