Користувачі соціальних мереж критично відреагували на зовнішній вигляд новорічної ялинки, котру вже почали встановлювати у центрі столиці. 

Користувачі соціальних мереж критично відреагували на зовнішній вигляд новорічної ялинки, котру вже почали встановлювати у центрі столиці. 

Ялинка, що вже височіє неприкрашеною над Софійською площею, явно облисіла, втратила велику кількість гілок. З одного боку (того, що, напевно, перебував у багажному відділені вантажівки) ситуація ще гірша — на ньому майже не лишилося пишних гілок.

 

«Дерево призначалося для вивезення в ЄС у вигляді кругляка, але, мабуть, дорогою втекло. Знайомтеся, головна «йолка» країни!», — іронічно зазначив політтехнолог Володимир Макаровський у Facebook.

Свою реакцію у мережі залишив і народний депутат Борислав Береза.

«Наша київська новорічна ялинка. Яка ж вона красива та пухнаста, так? Та як вона чудово відрізняється від «йолки». Піду вип’ю заспокійливе», — йдеться у повідомленні політика.

Також звернули увагу і на те, що ялинка стоїть нерівно, під нахилом.

«Фото не відображає всю амплітуду кособокості. Не кажучи про аспект екологічної відповідальності», — заявила експерт PR та реклами Олена Дерев’янко.

Багато інших користувачів соцмереж, зокрема у коментарях до публікацій, вказували, що зрубування дерева не мало ніякого сенсу. Значно краще було б поставити штучне дерево, або скласти ялинку із частин інших.

«Це ж треба, зрубати дерево, проволокти стільки кілометрів до Києва, щоб в результаті майструвати з неї красу! Навіщо все це. Зробили б красиву розбірну ялинку, не нищили б ліс і не ставили б щороку питання, яку, за що і як зрубати таку махіну», — написав один із користувачів у коментарі.

 

 

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline