У ГПУ РОЗПОВІЛИ ПРО ОГОЛОШЕНУ ПІДОЗРУ ДЕТЕКТИВУ НАБУ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ОБШУКІВ У ПРАЦІВНИКІВ БЮРО

Оперативники викрили «таємний підрозділ» НАБУ, який дискредитував посадовців хабарами для висвітлення позитивних здобутків бюро у боротьбі з корупцією.Агента НАБУ, який є сином екс-нардепа, затримали на явочній квартирі. Детективу НАБУ Сергію Тітєнкову, якого затримали під час спроби дати хабар чиновниці ДМС Діні Пімаховій, оголосили підозру.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган. За словами Сарган, одночасно з затриманням Тітєнкова на хабарі були проведені обшуки на конспіративній квартирі, у таємному офісі другого підрозділу Антикорупційного бюро та за місцем проживання членів т.зв. «таємного підрозділу» НАБУ, до якого входив Тітєнков.

«Сергій Тітєнков входив до складу організованої групи осіб, що сформувалася у вигляді т.зв. «таємного підрозділу» НАБУ під керівництвом колишнього працівника МВС України та з відома очільників антикорупційного бюро. Метою діяльності організованої групи було штучне створення умов для одержання неправомірної вигоди службовими особами, їхнє незаконне притягнення до кримінальної відповідальності та дискредитація, а також подальше позитивне висвітлення результатів та здобутків НАБУ у боротьбі з корупцією», — зазначила речниця Луценка.

Також вона зауважила, що до складу цього об’єднання, порушуючи закони, без конкурсу залучали кадри з числа колишніх правоохоронців з відповідними моральними якостями, які б сприяли їхній участі у протиправних акціях з провокації підкупу.

«Матеріальне забезпечення цих правоохоронців, а також їхніх так званих спецоперацій здійснювалось виключно за рахунок державних коштів. Групою осіб використовувалась конспіративна квартира для оперативних нарад та розробки подальших планів з незаконного притягненню до кримінальної відповідальності Діни Пімахової через провокацію підкупу», — уточнила Сарган, додавши, що для досягнення своєї мети «агенти» були спроможні вийти не тільки за рамки закону, але й етики і моралі.

Окрім цього, прес-секретар генпрокурора повідомила, що під час обшуків в одному із приватних будинків Києва, що служив таємним офісом другого підрозділу НАБУ, були вилучені у великій кількості документи із грифом «таємно» та «цілком таємно», спеціальні технічні засоби для зняття інформації, а також паспорти громадян іноземних держав, які незаконно зберігалися

«Під час обшуку за місцем проживання агента Катерини Сікорської в с. Козин у приватному будинку були вилучені документи із грифом «обмеження доступу», зошити із секретною інформацією про прослуховування об’єктів зацікавленості НАБУ, матеріали проведених негласних слідчих (розшукових) дій, які оброблялися за відсутності у агента Катерини допуску до держтаємниці. Результати слідчих дій СБУ та ГПУ, проведених обшуків свідчать про фактичне ігнорування керівництвом НАБУ законодавства у сфері додержання охорони державної таємниці», — резюмувала вона.

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про Агента НАБУ, передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що «впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В’єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності».

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline