Кадри еротичного фільму «Свінгери», де знялися Оля Полякова та Даша Астаф’єва

1 січня по всій Україні комунальні служби, відповідальні за прибирання снігу, зможуть взяти вихідний, тому що буде так спекотно, що сніг розтане!

Нагадаємо, що вже 1 січня 2018 в кінопрокат вийде нова українська комедія «Свінгери», передає my-world.in.ua . Це не просто історія з епатажною назвою. Це фільм про звичайних людей, які зважилися зробити крок у невідоме і влаштувати собі парк емоційних атракціонів. Вони обережно заходять у цей Діснейленд для дорослих і відразу потрапляють на американські гірки пристрастей, у лабіринти бажань і кімнати … ні, далеко не страху. І тепер у мережі обговорюють пікантні кадри Олі Полякової, яка вивчала ази кіношних поцілунків перед зйомками.

Автори фільму інтригують, що в цьому емоційному торнадо буде все: від любовного трикутника, в якому виявляються актори Даша Астаф’єва, Любомир Валивоць і Олексій Вертинський, до абсолютно некласичної ситуації «2 + 2», де зійдуться Оля Полякова, Анна Саліванчук, В’ячеслав Довженко і Михайло Кукуюк. І Даша Астаф’єва вже точно покаже себе у всій красі.

Джерело

Facebook Комментарии
Inline
Inline