Деталями особистого життя поділилася Тоня Матвієнко

Співачка поділилася з шанувальниками сокровенним Популярна українська співачка Тоня Матвієнко відверто розповіла про сварки зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном.

Деталями особистого життя пари виконавиця поділилася в інтерв’ю для журналу «Твоє здоров’я». Стало відомо, що в сім’ї Матвієнко та Мірзояна часом вирують пристрасті. В основному причинами їх сварки стають побутові конфлікти, які викликають бурхливі емоції у обох.

Виконавиця зізналася, що вони з чоловіком намагаються не звертати уваги на такі моменти, оскільки життя не для цього дана. «У нас у родині всі творчі люди, і посуд миє той, хто може його зараз мити. Іноді нас щось турбує і ми зациклюємося на цьому, а потім розуміємо, що це така дрібниця!

І намагаємося просто посміятися над ситуацією», — розповіла співачка.

До речі, Тоня Матвієнко показала оригінальний подарунок своїй доньці-малюку. Співачка Тоня Матвієнко, яка є дочкою народної артистки Ніни Матвієнко і дружиною Арсена Мірзояна, показала зворушливе фото маленької доньки. Також знаменитість похвалилася подарунком, який приготувала для дитини.

Facebook Комментарии