Головна Новини культури Новини про зірок Співачка Євгенія Власова потрапила в реанімацію

Українська співачка Євгенія Власова, якій вдалося перемогти рак, потрапила в реанімацію і вже 12 днів бореться за життя. Про це повідомляє my-world.in.ua

«Дочка зателефонувала мені минулого тижня, сказала, що сильно болить живіт, їй погано і вона викликала» швидку «. Лікар сказав, це небезпечний стан і наполіг, щоб Женя поїхала в лікарню. Виявляється, після перенесеної операції у неї утворилися спайки і розвинулася непрохідність кишечника.

Відразу впоратися з проблемою лікарі не змогли. За останні 12 днів дочка перенесла чотири операції. Її врятував відомий хірург, академік Петро Фомін «, – розповіла мама співачки Галина Поплавська.

Ще кілька днів Власова залишатиметься в реанімації, а потім очікується курс реабілітації. «Женя вже проситься в звичайну палату. Але вона не зовсім розуміє, що з нею відбувалося. Я ж не можу сказати, що вона була між життям і смертю і ще вчора лікарі не давали жодних обіцянок. А зараз вже говорять, що вона зробила крок до одужання «, – зазначила мама співачки.

Поплавська повідомила, що за лікування доньки вже заплатила майже 260 тис. грн. Кожен день перебування в клініці коштує 25-30 тис. грн, а кошти у сім’ї закінчилися.

Джерело

Facebook Комментарии