Порошенко анонсував спрощення візового режиму ще з деякими країнами

Президент України Петро Порошенко анонсує найближчим часом укладання угод про безвізовий режим ще з кількома країнами. Про це він повідомив під час виступу на церемонії пам’яті загиблих героїв Революції Гідності і бійців АТО 20 листопада в Дніпрі.

«Ще одна дуже амбітна мета – 11 червня для українців були відкриті двері в Євросоюз шляхом введення безвізового режиму для нашої великої 45-мільйонної нації… Трохи більше тижня тому я повернувся з Об’єднаних Арабських Еміратів, де ми підписали безвізовий режим для країни, куди сотні тисяч українців їздять щороку», – розповів президент.

Також Порошенко зазначив, що найближчим часом очікується підписання угод ще з деякими країнами.

«Протягом двох-трьох місяців у нас ще буде кілька країн, дуже важливих для України», – заявив глава держави, не уточнивши, про які саме країни йдеться.

Як повідомлялося, в своєму виступі Порошенко зазначив, що хоче ще більше поглибити безвізовий режим з Європою.

Нагадаємо, 15 листопада Європарламент прийняв важливе для України рішення. Зокрема, в доповіді пропонується створити модель «Східне партнерство плюс» для країн, які мають угоди про асоціацію з Євросоюзом і досягли значного прогресу в проведенні реформ, що «в кінцевому підсумку може призвести до приєднання до Митного союзу, Енергетичного союзу, Союзу цифрових технологій і Шенгенської зони, подальшого доступу до внутрішнього ринку ЄС, інтеграції в транспортну інфраструктуру, партнерству в індустріальній сфері, збільшення участі в програмах ЄС та агентствах «, а також дозволить скасувати роумінг».

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline