Кучма: Росія пропонує зробити новий кордон з Україною

Леонід Кучма вважає, що Росія фактично хоче створити на лінії зіткнення на Донбасі новий кордон.

 

Представник України в тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Леонід Кучма вважає, що Росія фактично хоче створити на лінії зіткнення на Донбасі новий кордон, передає my-world.in.ua

Києві журналістам, коментуючи розмову помічника президента Росії Владислава Суркова зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером в Белграді. Щодо миротворчої місії екс-президент сказав: «29 пунктів Сполучені Штати запропонували, три Росія готова прийняти – і то, бачте, каже: три – це не нуль. Та це нуль, тому що головна проблема, головна українська позиція повинна бути незмінна: миротворчі війська повинні бути присутніми на всій території України, включаючи російсько-український кордон!».

«А те, що пропонує Росія на лінії зіткнення, – це зробити новий кордон з Україною, і зробити щось на зразок Придністров’я, знову заморожений конфлікт. Але це буде щось набагато гірше Придністров’я, тому що Придністров’я немає кордонів з Росією. А тут 420 кілометрів кордону, який ми не контролюємо взагалі – що це буде?», – заявив Кучма. На його думку, «до чого хоче привести та сторона, зрозуміло».

«Я не бачу перспекти ви сьогодні вирішення українсько-російського конфлікту. Не бачу. Такими вчинками шансів домогтися миру в цьому регіоні України немає», – сказав Кучма. З приводу обміну полоненими з бойовиками Донбасу Кучма сказав, що якщо це станеться в цьому році – це велике щастя для їхніх рідних. «Дай Бог, щоб це відбулося. Але коли ми 14 місяців поспіль кожен раз в Мінську обговорювали ці проблеми – і жоден обмін не відбувся, це питання», – заявив він.

«Я вже говорив: все, що відбувається на Донбасі, і всі перспективи розвитку подій на Донбасі, залежать від Господа Бога і Путіна. Господа Бога немає, Путін є: захотів – зробив», – додав Кучма.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline