Український мер забудовує шматок європейського лісу

Мер Ірпеня Володимир Карплюк будує будинок в 10 км від Варшави в містечку Маркі

Крім цього, з його декларації, опублікованій на сайті НАЗК, говорится, що він володіє ще й 3 квартирами в Польщі.

При цьому, за даними журналістів, будівельний бізнес в Польщі Карплюк не декларував, а вів він його спільно з заступником голови партії “Нові обличчя” Володимиром Співаком, директором будівельної компанії ТОВ “Будрегионинвест”. За документами, засновниками ТОВ “Будрегионинвест” були дружини мера Бучі Анатолія Федорука та Карплюка.

Городок Маркі розташований всього в 10 км від столиці Польщі. Доїхати туди можна звичайним міським автобусом з Варшави. Місцевість дуже схожа на Приірпіння, але лісу на польській ділянці набагато більше.

Журналістам також вдалося отримати фото Карплюка, ймовірно, на території цього котеджного містечка, а також додзвониться в одну з девелоперських компаній. За словами заступника директора відділу продажів Анни Відавскої, українці можуть без проблем придбати ділянку або будинок в Польщі. У котеджному містечку в Марках залишилася на продаж всього 1 ділянка – площею 25 соток. Її вартість 450 тисяч злотих або 3,3 млн грн. А побудувати там можна будинок, площею 300 кв. метрів.

Нагадаємо, напередодні в диких танцях в одному з нічних клубів міста Ірпінь засвітилася народний депутат Надія Савченко.

Джерело: Чесно

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline