Ф’юрі – Кличку: «Я буду завжди снитися тобі в кошмарах»

Британець засмучений, що Володимир вважає Джушуа кращим за нього

Скандальний британський боксер Тайсон Ф’юрі вирішив ще раз нагадати про себе і написав відкритого листа колишньому українському суперважковаговику Володимиру Кличку.
Нагадаємо, боксери зустрічалися на рингу в кінці 2015 року. Тоді Ф’юрі переміг Володимира суддівським рішенням. Після цього британець не виходив на ринг через проблеми з кокаїном і допінгом.

«Володимир, я не розумію, чому тебе так напружує поразку циганського королю. Ти постійно треплешься про поразку Ей-Джею і про те, який він великий. Той бій був 50/50 до самого кінця, та й ти програв технічним нокаутом. А в нашому поєдинку ти не міг нанести ніякого удару, я змушував тебе промахуватися і просто грався в рингу. Але ти говориш, що Джошуа кращий. Знаю, правди ти ніколи не скажеш, але принаймні, ти її сам знаєш, як і Віталій. Я від вас, хлопці, нічого іншого й не очікував.
Глибоко всередині ви в курсі, що тоді сталося. І, до речі, я точно так же пограв з твоїм молодшеньким братиком Ей-Джеєм (Джошуа – прим.) – як з сучкою.

Всього тобі найкращого, Чемпіон Тайсон-занадто-швидкий-Ф’юрі.

PS: Доктор Кличко, я буду завжди снитися тобі в кошмарах, а ти завжди будеш знати, що ніколи не поб’єш жирного Цигана», — написав Ф’юрі.

Нагадаємо, що

Володимир Кличко завершив кар’єру в серпні цього року. Боксердовго думав чи погоджуватися йому на реванш з Джошуапісля поразки у квітні, алевсе-таки вирішив більше не виходити в ринг.

А недавно стало відомо, що Кличко вже готовий був надіслати Ентоні Джошуа повідомлення із закликом провести реванш, але в останній моментпередумав. Українець навіть набрав текст повідомлення на телефоні.

 

Facebook Комментарии