В Італії хірурги успішно розділили півторарічних сіамських близнюків

Підготовка до поділу 17-місячних дівчаток з Алжиру зайняла майже рік

Італійські хірурги розділили пару сіамських близнюків, зрощених в районі черевної порожнини і грудей: складну десятигодинну операцію провели фахівці римської лікарні Дитятка Ісуса.

Підготовка до поділу 17-місячних дівчаток з Алжиру зайняла майже рік: для імітації втручання була виготовлена точна 3D-модель їхніх внутрішніх органів і кровоносної системи.

Використані передові технології і чіткий розподіл обов’язків між лікарями дозволили скоротити час операції майже вдвічі. У ній були задіяні близько 40 фахівців римської клініки.

Операція пройшла 7 жовтня: дві з десяти годин пішли на проведення анестезії. Потім лікарі приступили до поділу близнят: навколо операційного столу одночасну роботу вели п’ять бригад хірургів, після чого сестер перемістили в окремі операційні, де їм відновили раніше відсутні грудні кістки, діафрагму, перикард та інші органи.

Після операції дівчатка перебували в палаті інтенсивної терапії і 24 жовтня повернулися в хірургічне відділення.

В історії знаменитої клініки це другий випадок поділу сіамських близнюків: остання подібна операція відбулася понад 30 років тому, проте вже в найближчі тижні хірурги Bambin Gesu проведуть операцію над новими пацієнтами, якими стануть дві сестри з Бурунді.

Як наголошується в повідомленні медустанови, ймовірність народження сіамських близнюків становить приблизно один випадок на 50-100 тисяч пологів. Передбачається, що цей процес пов’язаний з пізнім розподілом ембріона, проте науково ця гіпотеза поки не підтверджена. В середньому через тяжкості вад розвитку 75% сіамських близнюків не виживають.

Раніше повідомлялося, що унікальні сіамські близнюки із загальним тулубом і кінцівками народилися в індійському штаті Амбайогай. Лікарі встановили, що діти вагою 3,7 кг мають свої легені і серце, при цьому спільну печінку та інші органи. Відразу після народження близнята мали проблеми з диханням і були підключені до апарату штучної вентиляції легенів, при цьому медики попередили, що розділити дітей і врятувати їх життя практично неможливо. Малюки померли через добу після народження.

Нагадаємо, нещодавно в Індії народилися сіамські близнюки, які були з’єднані в області живота і геніталій. Місцеві лікарі після медогляду так і не змогли визначити їхню стать. За їхніми словами, все стане зрозуміло лише після того, як новонароджених роз’єднають. Діти зараз дуже уразливі, оскільки з’єднані пуповиною.

Крім цього, ми повідомляли, що американка народила «різнокольорових» близнюків від різних чоловіків.

Джерело

 

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline