Стало відомо, чому Настя Каменських і Потап більше не будуть виступати разом

Каменських представить перший сингл і кліп в рамках власного сольного проекту NK

Минулого тижня Потап і Настя Каменських офіційно оголосили про те, що ставлять паузу у своїй спільній музичній кар’єрі на невизначений термін. Потап і Настя поки не будуть виступати разом. Для шанувальників артисти записали відеозвернення.

 

Сьогодні стало відомо, що 2 листопадая Настя Каменських представить перший сингл і кліп «# етомояночь» в рамках власного сольного проекту NK.

Сценічне ім’я – NK – обрано зовсім не випадково. Це ключовий елемент єдиної філософії Насті Каменських. Глядачі побачать нову Настю – NK постане перед шанувальниками в абсолютно іншому творчому амплуа, яке цілком відображає принципи співачки: дивитися в майбутнє, бути на хвилі сучасних тенденцій, завдавати ритм, підривати танцполи божевільною енергетикою і дарувати музику, яка не знає меж.

За відправну точку власного сольного проекту Насті Каменських стане сингл «# етомояночь»

, записаний в стилі Future Pop, який розкриє новий образ Насті – веселої, відкритої, енергійної і сучасної дівчини.

«Я дійсно люблю ніч, і не випадково моя перша сольна пісня отримала саме таку назву.» # Етомояночь «- про найдовгоочікуваніший час доби, в якому відкривається вся суть жіночого єства. Ніч – час таємниць і початок чогось нового. Ось і я починаю свою нову главу в творчості», – зізнається сама Настя.

У новому кліпі, який зняв відомий кліпмейкер Алан Бадоєв, NK постане перед глядачами в образі кубинської красуні, норовливий характер якої не дозволяє їй приховувати свої емоції. «Мені завжди приписували якісь закордонні коріння, з огляду на мою зовнішність. Я і сама відчуваю себе дівчиною-космополітом. Адже я народилася в Україні, росла в Італії, тривалий час жила і виступала в Штатах, відвідала практично весь світ з гастролями. І в кожній країні, в кожному менталітеті я знаходила щось цікаве і вбирала це в себе. Тепер, маючи такий колосальний творчий і життєвий досвід, я запускаю NK – музику, яка не має кордонів», – додала співачка.

Стежити за відліком часу до старту проекту, запланованого на 2 листопада, можна на офіційному сайті співачки nkofficial.com.

Настя вже довела, що вона – талановита співачка, яскрава артистка, яка запам’ятовується, секс-символ

сучасності і потужний мотиватор для сучасної молоді. Саме Настя першою з поп-співачок запустила NKblog, в якому вона показує своє життя, дає поради про спорт і здоровий спосіб життя. Саме вона запустила виробництво спортивного одягу NKsport, яке покликане надихати дівчат працювати над своїм тілом. Крім цього, вона ділиться своїм безцінним досвідом в якості судді і наставниці на шоу «Х-фактор». Тепер, не зупиняючись на досягнутому, Настя створює свій власний сольний проект – NK – і продовжить ще більше дивувати і надихати шанувальників.

Джерело

Facebook Комментарии
Inline
Inline