«Не читає, не плаче, дивиться телевізор»: стало відомо про поведінку Зацевої в СІЗО

Про це передає my-world.in.ua, пише Обозреватель.

У той же вечір вона спілкувалася з психологом. Адаптація у Зайцевої вже пройшла, більше не плаче,

— розповів заступник начальника Харківського СІЗО із соціально-виховної та психологічної роботи Дмитро Холод.

Зазначимо, що Зайцева знаходиться у камері ще з дев’ятьма жінками. Сусідки по камері Зайцевої, як і вона, ще жодного разу не були засуджені, вирок щодо їх ще не вступив у силу, кажуть співробітники СІЗО. Всі вони сидять за тяжкі та особливо тяжкі злочини: грабежі, нанесення тяжких умисних. При цьому Зайцева в камері наймолодша.

Поводиться дівчина спокійно, конфліктних ситуацій у камері не виникало. Претензій ні у самої Зайцевої до утримання, ні у пенітенціарщиків до її поведінки немає. Ніяких привілеїв у неї немає.

Підозрювану можуть відвідувати родичі та адвокат. У СІЗО кажуть, що мати дівчини вже приїжджала. Спілкуватися з нею Зайцева може тільки через скло, по телефону. Безпосередньо вона може спілкуватися з адвокатом, розмови їхні не прослуховуються і не записуються.

Крім того, Олена може отримувати з дому їжу, яка не вимагає термічної обробки і користуватися косметикою, яка не містить спирту. У в’язнів є можливість також записатися у бібліотеку, але дівчина цією можливістю поки не скористалася.

Від можливості працювати Зайцева відмовилася. У камері вона дивиться телевізор і вивчає матеріали своєї справи,

— говорять у СІЗО.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline