«По іншому не могло бути…» Прямо в залі суду вияснився шокуючий факт про Зайцеву… Ви змушені це знати

У прокуратурі заявили, що в організмі дівчини-водія Олени Зайцевої виявлені опіати.

Про це повідомив прокурор під час засідання суду.

«Опіат виявлено – тільки що отримали результати експертизи», – зазначив прокурор.

За його словами, аналіз на вміст наркотиків провів наркоцентр. Адвокат Олени Зайцевої категорично проти таких звинувачень, заявляючи, що аналізи могли підмінити.

Зазначимо, опіати – наркотичні алкалоїди опіуму. Існують і опіоїди – група препаратів, які впливають на організм людини ефект, схожий на дію опію, теж є агоністами опіатних рецепторів.

Окрім того Зайцева заявила, що мала травму, але таблеток не приймає.

«У мене головні болі. Була травма. Один раз на півроку проходжу обстеження», – відповіла Зайцева.

Адвокатом харківської «мажорки» Олени Зайцевої виступає Юлія Козир, яка раніше захищала мера Харкова Геннадія Кернеса, передає svitiv.com.ua .

На суді Козир просить для своєї клієнтки обрати запобіжний захід – домашній арешт. При цьому вона цікавиться, чому другий учасник ДТП – водій Volkswagen Touareg не перебуває на суді.

Козир стверджує, що Зайцева на суді себе погано почуває й переживає за скоєне.

«Урок, який отримала Зайцева в ту страшну ніч, буде переслідувати її все життя. Пам’ять про це стерти неможливо. Я вважаю, що це найбільш суворий запобіжний захід», — виправдовує Зайцеву Козир.

Нагадаємо, що Юлія Козир представляла в суді інтереси Кернеса і його охорони, яких звинувачували у побитті активістів Євромайдану в лютому 2014 року. Козир була адвокатом Кернеса на судових засіданнях, які проходили в Полтаві.

Facebook Комментарии