Дитяча машинка ледь не вбила пенсіонера у центрі Львова: чоловік вдарився головою об бордюр

Удень 15 жовтня у Львові дитина на електромобілі, прокат яких незаконно відбувається у місті, наїхала на пенсіонера, в результаті чого того госпіталізували.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Крім того було оприлюднено відповідне відео з камер спостереження.

На кадрах видно, як на площі перед Оперним театром, де зазвичай відбувається нелегальний прокат дитячих машинок, дитина наїхала на пенсіонера, який у підсумку не втримався на ногах, упав і ударився головою об бордюр.

За словами начальника управління безпеки Львова Юрія Діля, чоловіка було госпіталізовано. До слова, «швидку» викликали свідки інциденту.

Ми давно не можемо дійти згоди з підприємцем, який дає в оренду дитячі машинки на проспекті Свободи. Сьогодні стався інцидент, коли дитяча машинка збила пенсіонера. Ми вважаємо, що це вже переходить всякі межі. По-перше, було травмовано людину. По-друге, не виключено, що дитина у будь-який момент на цій машинці може виїхати на дорожнє полотно. Я вважаю, що тут мають бути задіяні правоохоронні органи. Окрім цього, нагадаю, що підприємець не ніс ніякої відповідальності за пошкоджене комунальне майно: під час вилучення дитячих машинок чоловіки побили автомобіль ЛКП «Муніципальна варта,
– підкреслив чиновник.

 

Джерело

Facebook Комментарии