НА ПОЛТАВЩИНІ ЧЕРЕЗ ПІДОЗРУ У ВБИВСТВІ ДЕПУТАТА-«СВОБОДІВЦЯ» ЗАТРИМАЛИ ЙОГО КОЛЕГУ З ПАРТІЇ ЛЯШКА

Лідер Радикальної партії вимагає від депутата скласти мандат.

У Миргороді Полтавської області депутата Радикальної партії Хачатура Хачатряна затримали у справі про вбивство його колеги з ВО «Свобода» Олега Супруненка.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook нардеп Олег Ляшко.

«Мені стало відомо, що депутата Миргородської міської ради від РПЛ Хачатура Хачатряна затримали за звинуваченням у вбивстві його колеги-депутата від ВО «Свобода» Олега Супруненка», — повідомив він.

За словами Ляшка, йому наразі невідомі обставини кримінальної справи. Окремо він запевнив, що не буде за жодних обставин прикривати злочинців.

«Я вимагаю від Хачатура Хачатряна скласти мандат і постати перед правосуддям. Усі, хто причетні до цього нелюдського злочину, мають бути найсуворіше покарані!» — додав лідер Радикальної партії.

Своєю чергою депутат Ради від ВО «Свобода» Олександр Аронець оприлюднив фото підозрюваного у вбивстві колеги Хачатура Хачатряна і закликав людей під’їжджати до райсуду у Полтаві, де розглядатиметься справа про вбивство.

«Зараз у Октябрському районному суді м. Полтава буде суд над цим нелюдом та ще двома підозрюваними. Одним підозрюваним у замовленні вбивства і двома підозрюваними у виконанні вбивства. Прошу тих, хто має можливість підтягнутись, аби суд не відпустив «радикала», — наголосив він.

Нагадаємо, депутата від ВО «Свобода» Олега Супруненка жорстоко побили у Миргороді 12 липня, коли він повертався додому після роботи. Депутат отримав важкі травми, його знайшли непритомним на узбіччі. 7 серпня він помер у реанімації. У Олега залишилися дружина та маленький син.

Джерело

Facebook Комментарии