СМЕРТЬ ТРЬОХ ДІТЕЙ У ВОГНІ В ОДЕСІ: ЧОМУ СТАЛАСЯ ТРАГЕДІЯ І ХТО ВІДПОВІДАТИМЕ

Про підозру вже повідомили двом посадовим особам.

У ніч проти суботи в Одесі в дитячому таборі «Вікторія» спалахнув дерев’яний корпус – у вогні загинули троє дітей.

Про це повідомляє my-world.in.ua

Моторошна картина пожежі ще довго залишатиметься найстрашнішим жахіттям для дітей, які вижили у вогняному пеклі. І для родичів тих, які його не пережили. У суцільній темряві та диму сонні та перелякані діти вибиралися з охопленого полум’ям будинку. Їх було 42, з дорослих — лише одна жінка. Серед криків і паніки в двері однієї з кімнат, де жили троє дівчаток, ймовірно, ніхто не постукав. Два тіла пожежники знайшли на згарищі ще вночі. Родичі третьої до останнього сподівалися, що вона вижила. На обгорілі останки надзвичайники натрапили лише через півдоби.

Дві металеві драбини — це все, що залишилося від двоповерхового корпусу табору «Вікторія», одного з нібито кращих міських оздоровчих таборів. Лише торік там провели дорожезну реконструкцію. І тільки на протипожежну сигналізацію, за деякими даними, витратили 11 мільйонів гривень. У фатальну ніч вона не сповістила про небезпеку. Виявилось, що її взагалі відключили, бо напередодні кілька разів волала безпричинно. Принаймні, так вважали.

А ще, начебто, оброблені вогнетривким розчином стіни згоріли за якихось три хвилини. Це підтверджує і охоронець табору Олександр Кончін, який тієї ночі на руках виносив дітей з вогню.

А ще пожежний резервуар виявився порожнім і до найближчого гідранта надзвичайники протягували рукави на понад кілометрову відстань. А ще ніхто в таборі не реагував на скарги дітей, що їх било струмом у душі.

На якому етапі сталися порушення, що призвели до трагедії, з’ясовуватимуть слідчі. На згарищі вони вже не працюють. Та й навряд чи там можна знайти вагомі докази. Але поруч ще кілька корпусів, зведених за тими ж технологіями. У мерії кажуть, докази шукатимуть там. ТСН теж спробувала зробити це. За документами, дерев’яні конструкції були оброблені вогнетривкою рідиною, ба більше — будівельники начебто між деревом встановлювали вогнезахисні містки.

Джерело

 

Facebook Комментарии