Померла Рада Зміхновська, – екс-солістка російського гурту «Банд’Эрос», – ЗМІ

 

Російські ЗМІ повідомляють, що колишня учасниця популярного російського гурту «Банд’Эрос», Рада Зміхновська, померла від крововиливу у мозок. Смерть співачки настала 14 вересня в Каліфорнії, США.

У виданні StarHit зазначають, що прикру звістку підтвердили рідні артистки, проте ніхто з них з офіційною заявою не виступав.

«Кілька днів тому Рада полетіла до подруги в Каліфорнію. В Америці у неї трапився крововилив у мозок. Ради поклали в лікарню, намагалися відкачати, але нічого не допомогло. Сьогодні вранці вона померла», – розповіли представники групи.

Трагічну новину також сповістив російський репер Батішта для видання Дни.ру. Співак не знає, що сталося з його знайомою. «Я отримав цю інформацію вночі, але вона не перевірена», – зазначив він. Наразі чоловік намагається вийти на зв’язок з близькими співачки.

До слова, Рада була засновницею колективу. Разом з Наталею Ібадін вони створювали групу, а потім вже залучали до неї хлопців. Зміхновська покинула проект «Банд’Эрос» в 2007 році у зв’язку з вагітністю. Найвідомішими хітами в період участі в колективі Зміхновської стали пісні «Коламбия Пикчерз не представляет», «Манхэттен» і «Не зарекайся».

Джерело

Facebook Комментарии