ДОНЬКА НАЙСТАРШОЇ МАМИ УКРАЇНИ ПІШЛА У ПЕРШИЙ КЛАС

Родина є проблемною, але в школі цього не бояться.

72-річна матір

Донька найстаршої мами України пішла у перший клас
Валентина Підвербна відвела до школи доньку Марію, котра народилася, коли жінці було 66 років. Дитина підспівувала словам Гімну України та захоплено дивилася на святкове дійство, повідомляє my-world.in.ua

Дівчинку зарахували до незвичного класу. «В 1-Е прийшли різні батьки. Є дитина із грузинської родини, є дитина із афроамериканської родини, є діти ромської національності. Якщо ви вже бачили, там є дитина, до якої дуже багато уваги, але вона така сама дитина і буде навчатися в цьому класі», — розповіла директор чернігівської ЗОШ №35 Наталія Фара.

Мати Марійки, Валентина Підвербна, стала

У Чернігові жінка встановила рекорд, народивши дитину у 66 років
найстаршою мамою України з третьої спроби штучного запліднення. Щоб зібрати на операцію, відкладала з пенсії та сиділа на картопляній дієті, працювала на ринку, на морозі, до самих пологів. «Хочу, щоби вона виросла, народила собі діток, а мені онуків народила. Вчити її буду», — каже жінка.

Після пологів почалися перші проблеми – мама відмовилася від медичного обстеження дівчинки, а згодом ізолювала її від однолітків. Потім їх обох застали за тим, що просять гроші у перехожих, а зараз за ситуацією в сім’ї стежать соцслужби. «На дитячий майданчик, якщо приходять, то ми всі тікаємо звідти, бо стоїть крик, нецензурна лексика і так далі. Дівчинку шкода, вона не винувата, що народилася за таких обставин», — кажуть сусіди.

Але у школі Марію прийняли гостинно – діти разом ходили на підготовчі заняття і знайшли спільну мову. Батьки ж запевняють, що зроблять усе, аби першачки могли гарно вчитися та дружити. «У нас найбільш толерантний клас, хіба що тут немає індусів. Мій татарин тут вписався, все добре. У нас вистачає хороших дітей», — розповідають вони.

Чи не вперше мати дозволила своїй Марії самостійно побути на лінійці, але потім поспішила забрати її від зайвих очей. Враженнями від свята ділитися не захотіла, однак те, що вона наважилася прийти з дитиною на багатолюдне свято, педагоги вже вважають хорошим початком.

Як уже повідомлялося, чернігівські священики відмовилися похрестити доньку найстаршої мами України Валентини Підвербної через штучне запліднення. Мама стверджує, що дівчинку похрестили лише в київській церкві, де про маму-рекордсменку ніхто не чув.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline