На Прикарпатті іноземець тримав в полоні та жорстоко знущався над дівчиною.

На Прикарпатті іноземець тримав в полоні та жорстоко знущався над дівчиною. Жінка каже, що поки залицявся в цей період був неперевершений, але коли почали зустрічатися, став поводитися жахливо, ставився до неї як до речі

Омер – етнічний турок, громадянин Німеччини, до України приїхав як турист. З Наталею познайомився у жовтні і одразу почав залицятися.
Навесні за порушення терміну перебування в Україні його депортували, але він вкрав документи свого брата-близнюка, повернувся до коханої і, приставивши до горла ніж, вимагав вийти за нього заміж. Довелось втрутитись спецпризначенцям.
Чоловіка, який взяв жінку у заручниці, знешкодили за лічені секунди, але цьому передували 8-годинні перемовини.
Жінка каже, що поки залицявся в цей період був неперевершений, але коли почали зустрічатися, став поводитися жахливо, ставився до неї як до речі. Вона каже, що чоловік пропонував їй їхати разом з ним до Німеччини. За словами жінки, чоловік бив її і її дітей.
Потерпілій вдалося відправити дітей до сусідки, яка й викликала поліцію. Наразі у жінки шок і числені зсадини. Кривдник жінки у СІЗО. Йому загрожує від 5 до 8 років за гратами.
Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline