У Конотопі партії Ляшка, Порошенка і Садового разом з регіоналами влаштували мерові «автомайдан» (відео)

Сьогодні, 4 липня, у Конотопі, що на Сумщині, представники Радикальної партії, БПП та «Самопомочі» разом із екс-регіоналами влаштували помсту міському голові Артему Семеніхіну, який напередодні викрив спроби цих депутатів нажитися на бюджетних коштах.

Про це Семеніхін розповів у прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, учора повідомлялося, що люди з усієї країни прямують до Конотопа, аби допомогти меру Семеніхіну.

2 липня у Конотопі екс-регіонал та громадянин РФ Олександр Кирій звіз до будівлі міської ради сотні працівників зі своїх підприємств, аби влаштувати «люстрацію» міському голові Артему Семеніхіну. Останній напередодні заявив про махінації Кирія із транспортом у місті.

Перед цим, 27 червня, Олександр Кирій разом із місцевою поліцією та її очільником, колишнім охоронцем Віктора Януковича Богданом Войцеховським влаштували жорстоку бійку.

«Конотоп повернувся в 90-ті роки…Рекетир Кирій в кращих «шляхетних» традиціях людини, що живе «па-панятіям», бив жінок. І не просто бив, а на очах у поліції бив. За цим всім спостерігав і начальник поліції, відвертий злочинець Войцеховський. Для довідки: Войцеховський – це не його справжнє прізвище. Справжнє Яшунін. У минулому пан Войцеховський працював в особистій охороні Януковича, а в часи війни на Донбасі намагався створити собі імідж суперпатріота, керуючи полком К-2», – зазначив тоді Семеніхін.

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline