Страждають цілі міста: вирубка лісу влаштувала в Карпатах екологічне пекло

Внаслідок вирубування лісів у Карпатах з’явилася масштабна повінь у західних областях України

На Прикарпатті розпочалася велика повінь. Це сталося через незаконний видобуток бурштину та вирубки лісу, які руйнують породи. Серез це, велика вода з гір затоплює села і міста. Відео великої повені виклав паблік «Диванний сектор» у Facebook.

«Буде цікаво, як підуть під землю села бурштинових «старателів». Розенблату все одно, на землі обітуванну змиється, а от що дурні і жадібні українці будуть робити?», — пишуть у паблике.

Внаслідок вирубування лісів у Карпатах з’явилася масштабна повінь у західних областях України. За останні 40 років зникла значна частина лісового покриву, а тому українські Карпати не здатні утримувати вологу. Вода, яка дуже швидко стікає в долини, створює масштабні екологічні лиха.

В Україні ліс вирубується від початку 60-х років минулого століття. Кілька років тому, після катастрофічних повеней на Закарпатті Верховна Рада так і не спромоглася затвердити законопроект про заборону вирубання лісу.

Для чиновників ліс це дохід, місцевим жителям збройних пилорамами — засіб для виживання або спосіб збагачення. У невеликому селі може бути більше 20-30 законних пилорам, і всіх цікавить тільки одне — заробіток, нікому не цікава тема збереження лісу.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline