Снодійна кава і смертельні енергетики. Знайшла — розповідаю: може, спасу чиєсь життя!

Чому розбиваються на 30-му км.

Я вам зараз відкрию всю правду про ці стимулятори, і ви просто очманієте. Ви знали, що вони вбивають нас в прямому сенсі слова і швидко? Випиваючи ці помиї за кермом, ви крутите кермо прямо до смерті.

Пишу цей пост тому, що вчора я могла загинути — водій заснув. Я так кричала, що зараз ледве розмовляю. Полізла читати, чому після енергетика його так вибило, і знайшла дуже багато цікавого.

І вам розповім, може, спасу чиєсь життя.

Кофеїн на 20 хвилин звужує всі судини, крім ниркових. Це підвищує тиск і викликає сечогінний ефект. Але в каві є ще і теобромін, і через 25 хвилин саме він виходить на сцену. Його виступ триває цілу годину і воно абсолютно протилежно кофеїну: якщо той показує вам ужастики, то цей монотонно співає колискові.

Теобромін робить все навпаки: він розширює всі судини… крім ниркових. Тиск падає, вас хилить в сон. Саме тому в нормальних кав’ярнях вам принесуть до кави склянку води, щоб відновити водно-сольовий баланс. До речі — вам часто приносили?..

А саме для мене було цікаве — це про гранульовану каву. Під час її переробки вилучається майже весь кофеїн і здається медикам за хороші гроші, а ви отримуєте практично снодійне з теоброміном. Тому коли деякі кажуть, що після розчинної кави їм спати хочеться — це чиста правда. А кого ця хрень бадьорить?.

Тепер уявіть собі далекобійника, який хоче «відкрити очі». Зрозуміло, що він не зернову каву у гарному ресторані замовить, а розчинну каву з цукром в дорожній забігайлівці. Цукор, до речі, дає швидку бадьорість (тому якщо вас штирить після розчинної кави, це саме він працює, як швидка енергія простого вуглеводу, а не кофеїн), але також швидко падає і викликає сонливість. Тобто, цукор плюс теобромін — пийте на ніч і вирубайтесь до ранку. І привіт — зустрічайте фуру в лобовушку.

Саме тому від 30 до 50 кілометрів від старту реєструється основна маса аварій.

Так що, якщо ти — великий хлопчик, не тягни в рот всяку гидоту.

І якщо дівчинка — теж.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline