Креветки з туалету і шаурма з тарганами: Українців приголомшили результати перевірки їжі на пляжах

Вулична їжа на українських пляжах не відповідає санітарним нормам і часто становить небезпеку для життя і здоров’я відпочиваючих. 

Про це в ефірі ObozTV розповів виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов
Говорячи про ціни на базах відпочинку в районі Одеси, Несміянов зазначив, що розцінки цього року стартують від 340 грн на добу з людини, однак, чим нижча ціна – тим гірші умови.Мужской, Летний №1299 грнСтильные летние шлепанцы AdidasЭлитные бренды
«Що стосується відпочинку в Одесі, то можна зняти номер на березі моря від 340 гривень на добу з людини. Однак, в більшості номерів можна буде побачити тарганів. Що стосується пляжів, то є елементарні санітарні норми, щодо того, як має виглядати пляж. Ці норми порушуються. До 8 ранку з кожного пляжу мають вивезти сміття, цього ніхто не робить», – розповів експерт.
За словами Несміянова, найчастіше на пляжах немає питної води. Практично всі громадські туалети платні. Їх вартість стартує від 5 грн, однак, незалежно від ціни, всі вони брудні.
«Ви не повірите, ми якось під час перевірки громадського туалету знайшли там коробки з креветками. Вони зберігалися в шафі для побутової хімії. Коли перевіряли місце, де готують шаурму, бачили страшенний бардак і тарганів, і це при тому, що перевірка була о 8 ранку, тобто це сміття залишилося там, як мінімум, з вечора», – розповів Несміянов.
«Що стосується продуктів, які продають місцеві жителі на пляжі, вони, як правило, зберігаються без холодильників і в антисанітарних умовах, тому тисячу разів подумайте, чи варто купувати такі продукти. Те ж саме стосується шаурми. Як правило, всі товари без маркувань, з терміном придатності , який спливає і вкрай низької якості. Сьогодні харчуватися в районі пляжу вкрай небезпечно навіть в Одесі. А якщо ви їдете кудись на узбережжя, щоб відпочити дикуном, варто бути максимально уважними», – зазначив експерт.
Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline