Юрій Дерев’янко: Порошенко зацікавлений у покриванні корупції в армії (відео)

Українська армія під час тривалої та виснажливої війни з РФ постійно потребує обладнання, послуг та товарів.

І це дуже добре затямили українські «ділки», які під прикриттям найвищого керівництва держави, «нагрівають руки» на нашій обороні на величезні суми.

Від цього страждають усі: українські солдати, їхні родини, наша безпека. Адже дуже часто таке обладнання не витримує жодної критики, псується і ламається.

Складається враження, що президент Порошенко особисто зацікавлений в такому стані речей.

Уявіть собі: він уже 2,5 роки не підписує свій власний закон, який спрямований на покарання корупціонерів, що наживаються на армії!

Так, Верховна Рада ухвалила цей закон ще 26 січня 2016 року. Але штучною і абсолютно безглуздою постановою депутата від БПП Івана Вінника він заблокований.

За цей час ми дізнались про «Ленінську кузню», бенефіціарним власником якої є Порошенко, що постачає обладнання військовим у 3-4 рази дорожче. Те саме стосується закупівлі палива для армії через «Трейд Коммодіті», від чого український бюджет втратив майже 150 млн грн.

Окрім того на фронт відправили 50 медичних автомобілів, половина з яких виявились несправними. І закуплені вони також були, як не дивно, у компанії, пов’язаної з Порошенком!

Тому я закликаю терміново розблокувати цей закон, а також прошу усіх народних депутатів поставити свої підписи під поданням стосовно ініціювання розслідування всіх можливих злочинів Порошенка через процедуру імпічменту!

Ми повинні дати чітку відповідь українцям: чи вчиняв Порошенко корупційні дії, чи ні. А це сьогодні може зробити тільки Верховна Рада.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline