Звільнена за фото в купальнику вихователька пішла на радикальні кроки

Звільнену жінку підтримує вся країна

Молода вихователька із Рівненщини Віта Черешньовська, яку звільнили з дитячого садка за публікацію у соцмережах знімка з відпочинку, де вона позує в кyпaльнику, оголосила флешмоб під назвою #явчительімійвідпочинок.

Про це повідомляє ТСН.

За словами Віти, після сюжету ТСН про її ситуацію вона отримала сотні повідомлень зі словами підтримки. Люди пишуть жінці, що теж не вважають фото на пляжі aмopaльним.

Жінка хоче показати, що педагог – така сама людина і має право як на відпочинок, так і на особисте он-лайн життя.

Світлина, за яку звільнили жінку з роботи

«В мене виникла ідея, раз вже так багато людей за те, що фото на пляжі не є амopaльно, тоді давайте зі мною влаштуємо флешмоб #явчительімійвідпочинок, доведемо всім, що педагоги теж люди, і наш відпочинок немає нікого хвилювати», – написала Віта у Facebook.

Жінка закликає викладати у соцмережах фото в кyпaльникaх на відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок.

«Я, переживши дуже багато за цих 8 місяців, навчилася відстоювати себе, я вже нікого не бoюся, я захищаю своє майбутнє. А ти вмієш захищати свої права? Якщо так, тоді давайте зі мною, фото в кyпaльниках на відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок», – написала Віта Черешньовська.

Нагадаємо, після того, як завідувачка дитсадка побачила відверте фото Віти у соцмережі, одразу звільнила нібито розпусну виховательку за «аморальний вчинок».

 

Facebook Комментарии