“До влади прийде людина зовсім далека від сучасної олігархії”: Що напророкував Україні карпатський мольфар

Не одноразово українське суспільство звертає свою пильну увагу на пророцтва і передбачення різних мольфарів й відунів. Кожен з нас прагне знати, які сюрпризи чекають Україну у майбутньому. Сьогодні редакція розповість вам про «Карпатського мольфара» і учасника «Битви екстрасенсів» Ореста Стафійчука.

Молодий чоловік свій дар успадкував при народженні, адже у його роду «мольфари» були ще в 7-му поколінні. Орест розповідає, що ще з юного віку він навчався магії, тоді і проявився його дар яснобачення. «Те, що володію надздібностями я збагнув ще у глибокому дитинстві. Скільки себе пам’ятаю, завжди відчував енергетику і настрій людей»-, зауважив Стафійчук.Тоді, дитиною йому здавалося, що так можуть всі, але з невідомих причин доволі довго приховував його. Як і будь-який юнак, Орест був впевнений, що його не зрозуміють.

«В один прекрасний день я відкрив себе людям, про що ані трохи не жалію». Після «Битви екстрасенсів» про Ореста Стафійчука дізналась вся країна. Сотні людей приходили до мольфара за допомогою і він не відмовляв.»Головне у моїй роботі не нашкодити людям» стверджує Орест, тому відповідально відноситься до кожного, хто звертається до нього. Також, Стафійчук здійснив і свою другу мрію, чоловіка запросили на зйомки у кіно. Орест зауважу, що вже давно відчував це.

«В ніч, напередодні коли режисер Любомир Левицький запропонував знятись в його фільмі, мені наснився сон, що я граю в кіно. І саме в Карпатах. Отож, сон виявився віщим.»Який прогноз на майбутнє для України дає «Карпатський мольфар» Орест Стафійчук впевнений, що у 2018 році до влади може прийти цілеспрямована особистість, що буде зовсім далекою від сучасної олігархії. Він прогнозує, що це буде чоловік з великими амбіціями, який зуміє заручитися підтримкою більшості політичних партій і буде користуватися не аби яким авторитетом у жителів України.

Стафійчук також зауважив, що Україні потрібно готуватися до тривалого діалогу із сусідами, перш за все з Росією. Ігнорувати накопичені проблеми просто не можливо. У цьому випадку 2018 рік не принесе з собою позитивних змін, а криза затягнеться ще на 5 років. Щоб переламати негативні економічні тенденції, українські лідери повинні налагодити відносини з країнами-сусідами. Вони повинні добитися стійких торгових зв’язків і військового нейтралітету по відношенню один до одного.

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline