Холодницький вирішив врятувати голову ЦВК, якого НАБУ розслідувало по «чорній бухгалтерії Януковича» перед майбутніми Президентськими виборами.

Зліва на фото — голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський. Справа — його рятівник від тюрячки — антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

Холодницький вирішив врятувати голову ЦВК, якого НАБУ розслідувало по «чорній бухгалтерії Януковича» перед майбутніми Президентськими виборами. В амбарній книзі чорним по білому було написано, що Охендовський брав гроші в регіоналів.

Але Холодницький вирішив «притримати» справу і вже 2 роки змушує детективів слати запити в інші країни, щоб ті підтвердили, що Охендовський там витрачав гроші. Ще раз — запити про те, що хабар від регіоналів був витрачений!!! І зрозуміло чому — бо свої люди Президенту перед виборами і «новій» еліті самим потрібні.

Суд змусив САП «апрєділіться»: або закривати справу, або передавати до суду, бо «тримати» майже 2 роки справу, нічого не розслідуючи не можна. Але Холодницькому цього мало — каже хай суд мені повний текст рішення дасть, щоб прокурори далі розслідували, так не буду.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline