Євробачення: хто давав Україні найбільше балів за всю історію

Євробачення 2018 відбудеться в Ліcабоні завдяки Сальвадору Собралу, який у 2017 році у Києві здобув перемогу в конкурсі. Україна долучилася до конкурсу у 2003 році і за цей час лише один раз не брала участь в ньому. За цей період вималювалися конкретні прихильники нашої країни на Євробаченні.

Урочиста церемонія відкриття Євробачення 2018 пройшла 6 травня у Лісабоні. Півфінали відбудуться 8 та 10 травня, а грандіозний фінал конкурсу – 12 травня. Україну на Євробаченні 2018 у Лісабоні представить співак MELOVIN з піснею «Under The Ladder», він виступить у другому півфіналі останнім.

Сайт «24» вирішив підрахувати, які бали від кого отримувала Україна, і оцінити, чого очікувати на Євробаченні цього року.

Бали Україні на Євробаченні

Ми вирахували середні бали, які давали українським виконавцям усі країни, що брали участь в Євробаченні разом з нами. Під час підрахунку враховували оцінки суддів та голосування глядачів.
Виявилося, що найприязнішими до українців на Євробаченні є Азербайджан. Середній бал, який громадяни цієї країни присуджували нашим виконавцям, становить 8,94. У першій п’ятірці опинилися також Білорусь, Грузія, Польща, та Молдова. Усі вони давали Україні на Євробаченні в середньому не менше 7-ми балів.

Далі у першій десятці – Чехія, Росія, Італія, Вірменія, Ізраїль і Латвія. Від них Україна в середньому отримувала 5-6 балів.


Євробачення 2018: яких балів чекати Україні?

Зауважимо, що ці цифри – це зведений середній бал за всі роки. Але є ще інший показник – хто за всю історію віддав Україні найбільше «дванадцяток». За цим критерієм рекордсменом є Польща. Від неї ми отримали аж чотири найвищі бали – у 2004, 2005, 2007 та 2016 році. Від Португалії та Латвії Україна тричі отримувала «12».

Скільки балів Україна віддавала іншим країнам на Євробаченні

Сайт «24» також підрахував суму балів, яку українці віддали кожній країні за всю історію участі в Євробаченні. Фаворитами українців виявилися… росіяни. Загальний бал, відданий Російській Федерації на Євробаченні – 110. У Євробаченні 2017 Росія участі не брали, а от у 2016 році – незважаючи на війну – українські глядачі віддали російському виконавцю Сергієві Лазарєву 12 балів. Цього року Росія повернулась на конкурс, тож зовсім скоро зможем дізнатися, як українці оцінять виступ Юлії Самойлової.

На другому місці із 76,5 балами – Азербайджан. Третьою в українців на Євробаченні стала Молдова (57 балів).

У першій десятці за балами від України на Євробаченні опинилися також Вірменія, Грузія, Білорусь, Швеція, Норвегія, Польща і Сербія.


Євробачення 2018: українські фаворити

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline