Парад Перемоги у Москві: Путін похвалився новітньою зброєю і сотнями військових

У Москві на Красній площі сьогодні, 9 травня, пройшов традиційний військовий парад на честь 73-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. У ньому взяли участь 13 тисяч осіб, 160 одиниць військової техніки і 75 повітряних суден.

Відповідні фото і відео оприлюднило видання «РИА Новости».

На параді вперше продемонстрували новітні бойові машини підтримки танків «Термінатор», робототехнічні комплекси розмінування «Уран-6» і багатофункціональні комплекси «Уран-9», безпілотники «Корсар» і «Катран».

Колону сучасного озброєння Збройних сил РФ очолили бронеавтомобілі багатоцільового призначення «Тайфун-К 4×4» і «Тигр-М» з бойовим модулем «Арбалет» і протитанковим комплексом «Корнет».

Крім того, в параді взяли участь літаки п’ятого покоління Су-57 і винищувачі Міг-31К з гіперзвуковими ракетами «Кинджал» для подолання протиракетної оборони.

Окрім того, вперше участь у параді Перемоги в Москві взяли вихованці Нахімовського військово-морського училища із окупованого Севастополя.

Також, на Красну площу вийшли  офіцери, сержанти, солдати з’єднань і військових частин, слухачі та курсанти військово-навчальних закладів, вихованці суворовських і нахімовських училищ Міноборони, військовослужбовці-жінки, а також представники ФСБ, Росгвардії і МНС.

На параді виступив і президент Російської Федерації Володимир Путін.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline