10 захворювань, які можна вилікувати займаючись сексом

Багато хто чув про переваги, які організм отримує під час інтимних стосунків. Однак чи знаєте ви, що можна лікувати деякі хвороби, часто займаючись сексом? Крім того, практика інтимних стосунків допомагає поліпшити психічне здоров’я, кровообіг і багато іншого!

1. Серце Регулярні заняття любов’ю підтримують активну роботу серця, в результаті чого воно починає краще функціонувати. На думку експертів, це знижує ризик серцевих нападів та інших проблем з серцем.

2. Головний біль Якщо ваш партнер жаліється на головний біль, то просто покажіть йому цю статтю: для заспокоєння головного болю заняття любов’ю дуже ефективні, бо вони вивільняють окситоцин і підсилюють ендорфіни. Ці гормони допомагають організму розслабитися природним чином.

3. Депресія Інтимні стосунки дійсно ефективний спосіб — вони підвищують самооцінку учасників процесу.

4. Безсоння Коли ви перебуваєте в стані розслаблення до максимуму, ви звільняєтесь від напружень. Таким чином це сприяє сну.

5. Нетримання Заняття любов’ю допомагає також позбутися від нетримання, бо воно зміцнює таз і запобігає цій недузі.

6. Грип Хочете вірте, хочете — ні, але це факт! Регулярне статеве життя допомагає позбутися також від грипу. Це пов’язано з тим, що вироблення антитіл відбувається під час задоволення, і через це секс стає потужним противірусним засобом.

7. Біль у м’язах Якщо вам необхідно розслабитися, то наявність близькості — це найкраще рішення, тому що це є однією з кращих вправ для боротьби з перевантаженнями м’язів і суглобів.

8. Тьмяна шкіра Близькість також допомагає мати блискучу і ніжну шкіру, бо під час статевого акту виділяються токсини, які безпосередньо впливають на зовнішній вигляд шкіри.

9. Простата Це також допоможе вам знизити ризик розвитку раку передміхурової залози. Секс стає бар’єром захисту від появи можливих пухлин.

10. Рак молочної залози Також це заняття є захисним бар’єром проти раку молочної залози. Стимуляція грудей змушує жінку вивільняти окситоцин гормон, який захищає від появи цього виду раку.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline