Податок на старість: нові правила остаточно заплутають українців з євробляхами

Закон, який повинен «спростити процедуру», викликає ще більше питань

Верховна Рада готує до розгляду новий законопроект, котрий теоретично повинен врегулювати проблему з автомобілями іноземної реєстрації на території України.

У Верховній Раді України готується новий підхід до вирішення проблеми авто на єврономерах.

«Ми розуміємо, що ця проблема назрівала, коли держава захотіла подвійну, потрійну ціну за автомобіль і за лобіювання різних компаній, автодилерів та виробників, які підштовхували людей купувати нові машини, і ввели ці піратські акцизи. Тому люди знайшли лазівку і почали возити авто на єврономерах «, — пояснив народний депутат Роберт Горват в коментарі «Обозревателю».

Іноземні авто в Україні: схема порушень за два роки 

 

Він підкреслив, що вся суть у зміні схеми податків, котра б була нижчою за існуючу ставку і допомогла перевозити машини легально:

«Не може йти держава на зустріч порушників закону. Тому я бачу це в такий спосіб: повинні заїжджати всі автомобілі: Євро-2, Євро-3, Євро-4, але ми повинні ввести певний «податок на старість». Якщо ти хочеш ввезти машину 1991 року, яка коштує 500 євро за кордон, сплати 1500 євро акцизом. Я думаю, що до осені підготуємо такий законопроект. Чим новіший машина, тим дешевше акциз «, — додав Горват.

 

Як відомо, найближчим часом також збираються встановити розмитнення на рівні 30% від ціни авто, пропонується виправити законопроектом деякі недоліки вже прийнятого закону №3251, зокрема, дати можливість легалізувати свою машину власникам авто, які випущені до 2010 року, що зараз заборонено.

 

«Ми відшліфуємо можливість легалізувати ці авто за законом, який я подам. Звичайно, там ще будуть запобіжники, які ми застосуємо в податковому та митному кодексах, через які їх можна було завозити і говорити, що на авто з іноземною реєстрацією можна їздити по українським дорогам «, — підсумував депутат.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline