Справжнє місиво: сутичка копів з “євробляхами” потрапила на відео

У Тернополі близько 30 чоловік спортивної статури зіткнулися в сутичці з 20 представниками поліції, коли не дозволили відвезти автомобіль друга на штрафмайданчик. Про це повідомляє асоціація “Укравтопром”. Працівники виконавчої служби вилучали транспортний засіб, але їм завадили друзі власника автомобіля, перекривши проїзд автомобілями на єврономерах. Поліції довелося викликати підмогу. Близько 10 машин з європейською реєстрацією блокували автомобіль патрульних і позашляховик Infiniti, що стояв поруч, який за законом потрібно було транспортувати. На нього раніше завели кримінальну справу. Але блокування під’їздів і виїздів молодими хлопцями не дозволило відвезти машину.

І на наступний день автомобіль продовжував залишатися на своєму місці, незважаючи на від’їзд друзів власника. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року продажі імпортних автомобілів із пробігом у березні збільшилися на 87% до 7,4 тис. Так, за інформацією асоціації, збільшення частки старих автомобілів на ринку пов’язано з тим, що в цьому році закінчується дія зниженого акцизу на імпорт легкових автомобілів.

Ще однією причиною збільшення продажів авто з пробігом в асоціації називають зниження середньої ціни пропозиції з таким авто, оскільки під пільгу в 2018 році потрапляють вже і 8-річні автомобілі. Найбільшим попитом у березні користувалися автомобілі європейського виробництва. Лідирує в цьому рейтингу Volkswagen (1,252 тис. од.). Друге місце в списку у автомобілів марки Renault (1,126 тис. од.). Замикають трійку лідерів автомобілі Skoda (696 одиниць).

Нагадаємо, українці мають можливість не те що дешевше купити, а взагалі “отримати в подарунок” автомобіль з європейською реєстрацією. Однак є певні умови. Крім того, в 2017 році українці ввезли майже 60 тис. б/у автомобілів з інших країн, що приблизно втричі більше, ніж рік тому.

джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline