Вакарчук окреслив стратегію України щодо повернення окупованих Криму та Донбасу

Лідер гурту «Океан Ельзи» та один із найпопулярніших українських виконавців Святослав Вакарчук вважає, що українці повинні працювати, аби зростали як добробут населення, так і сила української армії. За його словами, «без цього неможливо повернути ані Крим, ані Донбас».

Такі слова відомий український музикант виголосив під час відкритої зустрічі зі студентами та прихильниками в Києво-Могилянській академії, передає «Українська правда».

«Сьогодні наше завдання – зробити так, щоб територія, яку ми контролюємо, почала різко багатшати, почав рости добробут населення, зростала сила українського війська й армії. Щоб Україна почала бути прикладом успіху», – зауважив музикант.

Відтак, на його переконання, це дозволить українцям «повернути свої території набагато швидше, легше та найголовніше – це реалістичний сценарій».

Як приклад лідер «Океану Ельзи» наводить Німеччину, що була розділеною на Західну та Східну упродовж 50 років.

«Колись видатний державний діяч, один із найвідоміших сучасних державних діячів ХХ століття, перший канцлер Західної Німеччини Конрад Аденауер казав: «Німеччина була, є і буде єдиною. Німці як народ були, є і будуть єдиними. Ніхто нас ніколи не розділить. І ми ніколи не змиримося та не визнаємо того факту, що хтось забрав у нас нашу територію. Що нам потрібно для того, щоб повернути їх? Працювати, працювати і ще раз працювати». Пройшло 50 років. У 1989 році Берлінська стіна впала», – зазначив виконавець.

Відтак, Святослав Вакарчук робить висновок, що це єдина стратегія, яка є стовідсотково правильною.

«Можуть бути варіанти, які доповнюють цю стратегію. Але без цього ми ніколи не повернемо ні Крим, ні Донбас», – додав він.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline