На пасках для українських бійців на Донбасі розмістили рекламу «Батьківщини»: фото

У понеділок, 2 квітня, у Михайлівському соборі в Києві було освячено 5 тисяч пасок для українських військовослужбовців та жителів окупованих територій Донбасу. На пакуванні пасок були зображені яскраві логотипи партії «Батьківщина», за підтримки якої і були придбані паски.

Про це повідомляє ТСН.

Повідомляється, що в освяченні пасок брав участь предстоятель Київського патріархату Філарет та інші представники духовенства, а також політики, активісти та військові.

Журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва поділилася у Facebook фотознімками, на яких зображені паски із логотипами «Батьківщини».

«Все би нічого, але на них партійна символіка та атрибутика жінки, яка йде в президенти. Пропоную слоган: «Ваша мама вас і на війні дістане!», – підписала фотознімки журналістка.

На подію зреагував і відомий волонтер Роман Донік, який розкритикував Київський патріархат.

У прес-службі київської міської організації «Батьківщини» прокоментували ситуацію з пасками наступними словами: «Ми і раніше передавали паски на схід для АТОвців. Також було освячення. Цього року те саме – освятили й передали на схід. І в Києві також ми роздаємо паски малозабезпеченим киянам. Минулого року були ті самі логотипи. Як підпис кожен ставить, так і ми визначаємо, беремо на себе відповідальність».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline