Зґвалтування дворічної дівчинки у Ніжині: активісти вийшли на протест

У понеділок, 26 березня, у Ніжині проходить акція «Стоп насиллю!» мета якої – покарати батька-ґвалтівника загиблої 2-річної дівчинки довічним ув’язненням.

Про це повідомив Сергій Мазур, координатор організації C14 news на сторінці у соцмережі Facebook.

У селі Мильники на Чернігівщині стався моторошний випадок: місцевий житель Назар Красуль ґвалтував і бив дворічну доньку. Дівчинка загинула від числених катувань. Сусіди розповідають про понівечене тіло, травму голови, розірваний рот і статеві органи. Попри це у неї є старша сестра, яка також потерпала від насильства чоловіка. Наразі п’ятирічна дочка перебуває у тяжкому стані у лікарні.

Мати-алкоголічка на дії садиста ніяк не реагувала і навіть сприяла його «бажанням». Останні три місяці дівчаток, за словами сусідів, взагалі не випускали з дому. Страшно уявити, що з ними робили увесь цей час,
– пише Сергій Мазур.

 

Як зазначається у дописі – матір досі не позбавлена батьківських прав, а соцслужби, які напередодні ігнорували прохання врятувати малечу, намагаються зараз зам’яти справу. Через це у Ніжині проходить акція «Стоп насиллю!», однією з вимог якої є пожиттєве ув’язнення батька-гвалтівника Назара Красуля, який зараз перебуває у СІЗО. А також позбавлення матері батьківських прав та притягнення її до відповідальності як співучасниці тяжких злочинів і звільнення та притягнення до відповідальності директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ніжинської РДА.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline