Нарешті: в ЄС прокоментували перемогу Путіна на виборах

Європейський союз не визнає проведення Росією президентських виборів на території Кримського півострова. Про це було сказано в поширеній у понеділок, 19 березня, заяві Європейської служби зовнішньої діяльності.

«Євросоюз не визнає нелегальну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією і тому не визнає проведення виборів на Кримському півострові», — заявили в ЄС.

Варто відзначити, що спостерігачі від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, включаючи представників країн-членів ЄС, що не здійснювали ніякого моніторингу на нелегально анексованих територіях.

У той же час в Європейській службі зовнішньої діяльності запевнили: «ЄС залишається непорушним у підтримці територіальної цілісності і суверенітету України».

При цьому в ЄС, враховуючи попередні оцінки міжнародно-визнаної спостережної місії ОБСЄ, підкреслили, що президентські вибори в РФ відбулися під повним правовим і політичним контролем і тривалим тиском на опонентів.

Уточнимо, що спостережна місія ОБСЄ також зафіксувала обмеження свободи зібрань, об’єднань і вирази, а також в процесі реєстрації кандидатів. Це обмежувало їх політичну діяльність.

«Ми очікуємо, що Росія виправить ці порушення і недоліки, які не відповідають зобов’язанням РФ перед ОБСЄ та іншим міжнародним зобов’язанням», — наголосили в ЄС.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал «Знай.uа» повідомляв про те, що в неділю, 18 березня, в Росії відбулися президентські вибори. На ділянках вже підрахували 99% голосів: згідно з цими даними, в першому турі (як несподівано!) з величезним відривом перемагає Володимир Путін. Ці вибори стали для нього рекордними: агресор отримав більше 76% голосів.

За інформацією Центрального виборчого комітету, друге місце в рейтингу з великим відривом займає Павло Грудінін — за нього проголосували 11,79%. Далі за ним йде скандальний лідер Ліберально-демократичної партії Володимир Жириновський, за нього віддали свій голос 5,66%.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline