Рівень загрози — червоний. ДСНС попередила про погіршення погоди

В Україні очікуються снігопади і хуртовини протягом 17-19 березня. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій з посиланням на дані Укргідрометцентру.

За даними Укргідрометцентру, внаслідок дії двох активних південно-західних циклонів в Україні слід очікувати складних погодних умов, повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

17 березня у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській та Сумській областях сильний сніг, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. У Закарпатській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Харківській областях – сильні опади (сніг, мокрий сніг і дощ), місцями ожеледь, налипання мокрого снігу; у більшості областей України – пориви вітру 15–20 м/с.

18 березня в Україні, крім північних областей, – сніг і заметіль. У Закарпатській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях – сильні снігопади, снігові замети. У Карпатах дуже сильний сніг, у більшості областей України пориви вітру 15–20 м/с, на дорогах ожеледиця.

19 березня у країні снігопади, хуртовини, на дорогах ожеледиця. У Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Миколаївській областях сильний сніг, снігові замети. У Херсонській, Запорізькій, Донецькій областях мокрий сніг із дощем, місцями ожеледь, на півдні і сході країни – пориви вітру 15–20 м/с.

«Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту — рівень загрози для автотранспорту — другий (жовтий), місцями в центральних областях і Прикарпатті — третій (червоний), — а також ускладнити роботу енергетичної, будівельної галузей і комунального господарства», — сказано в повідомленні.

Крім того в Службі автомобільних доріг закликали водіїв бути гранично уважними.

«За інформацією метеорологів, в найближчі дні на території України очікується істотне погіршення погодних умов. Уже в неділю, 18 березня, прогнозується пониження температури повітря, опади у вигляді дощу зі снігом з переходом в сильний сніг та переохолоджені тумани. Шановні водії! Будьте гранично уважні і обережні за кермом! Вибирайте швидкісний режим з урахуванням збільшення гальмівного шляху », — йдеться в повідомленні.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline