На Волині група підлітків побила бійця, який приїхав з Донбасу

У Нововолинську невідомі молодики напали на військовослужбовця ЗСУ, бійця 128-ї бригади, який приїхав з Донбасу у відпустку, та жорстоко його побили.

Пригода трапилася ввечері, 8 березня, передає «Радар» із посиланням на очевидця.

За його словами, чоловіка продовжували били, навіть тоді, коли він упав.

«Малолітки хизувалися, що відкинулися з зони. Підійшли до бійця утрьох, попросили цигарку й спитали, хто він по життю. Він сказав: «Яка вам х** різниця». Після цього вони почали його бити», – розповів очевидець.

Він зазначив, що спочатку підлітки били військового втрьох, а згодом до них долучилися інші – загалом вісім чоловік.

«Бійцю за 30, а їм по 16-18 років. Із бійцем було двоє хлопців, перепало і їм. Вони казали: «Не бийте його, він тільки з АТО приїхав». А один із тих відповів: «Я сам сьогодні з зони відкинувся», – додав очевидець.

Також, за його словами, після бійки боєць «сяк-так підвівся і пішов додому». До правоохоронців потерпілі не зверталися начебто через те, що військовослужбовцю 9 березня потрібно було повертатися на Донбас, а оформлення справи поліцією зайняло б багато часу.

Згодом, у Нововолинському відділенні поліції журналістам розповіли, що один із потерпілих звернувся по медичну допомогу. Лікарі повідомили поліцію. Правоохоронці одразу прибули в лікарню й опитали побитого.

А черговий в обласному управлінні поліції сказав, що громадяни ввечері телефонували-таки на 102 щодо бійки на бульварі Шевченка в Нововолинську

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline